Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni a fogamma...

Szeretnék megtanulni a fogammal gitározni két hét alatt. Lehet ezt valahol tanulni?

Figyelt kérdés
Két hét múlva lesz egy nagyszabású buli, ahol a Hendrix Hey Joe-át szeretném elgitározni a fogammal. Igaz simán sem tudok, de akkor már jobb, ha egyböl a fogammal kezdek. Meg lehet ezt tanulni ilyen két hét alatt? hol lehet ennek a technikának utánnajárni?

2015. jún. 6. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha protkód van, nem nehéz.
2015. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy dalt biztos meg fogsz tudni tanulni foggal. Tanítómestert azonban kétlem, hogy találsz, kérj meg egy sima gitárost, hogy mutassa meg, hogy kell kézzel, majd te kikísérletezed foggal.
2015. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még 2 hónap alatt se hinném....
2015. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Több éve gitározom, én is próbáltam a technikát, nem igazán használható technika. Talán az e húrokon még működhet, de a középső húroknál már mindenhova belepengetnek a fogaid. Én akkordozva próbáltam, inkább harapdálás volt mint pengetés, de ha overdrive a hang talán eléggé 'mosott' lesz a hang, hogy érthető legyen az akkordmenet. Tuti, hogy akkordokból indulnék, de ha amúgy se tudsz gitározni, háááát... akkor mindennap gyakorold legalább egy órát, és rock'n'roll

21/F

2015. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Vagy kiverhetnéd a fogad a bulinn a gitárral és elkezdhetnél vele Jimy Hendixet játszani. Na az cool lenne. XD

De ha csak a látványkeltés a lényeg, akkor én biztos hogy a fogaim közé fognék egy pengetőt. A hangszer úgy is takar.

2015. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg gitároznod (mondjuk az se menne ennyi idő alatt), aztán rágyúrhatsz az ilyen pózer dolgokra. Hendrixnél még eredeti volt, de manapság ez már inkább kicsit nevetséges másolás lenne, ha csak ennyit akarnál.
2015. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy egész számot foggal? Amúgy sem tudsz játszani b* szdmeg, de már nagyszabású buli? Hát jó... Most szólok, hogy ez csúnyán be fog sülni, inkább gyakorold és tanuld meg normálisan játszani...
2015. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmondaná nekem valaki, miért kellett bezárni az OPNI-t?
2015. jún. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Goteem! HA! Deez nuts! HA!
2015. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van baj...
2015. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!