Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fankadeli új albuma?

Fankadeli új albuma?

Figyelt kérdés

Aki hallgatta már Fankadeli új albumát, ami a Csigákat gyűjtöttünk-re hallgat, mit gondolsz róla, mit éreztél mikor hallgattad? Hányszor pörgetted le?


Amúgy itt meglehet hallgatni:D

[link]



#FankaDeli #FankaFeri #Fankadeli csigákat gyűjtöttünk #nightchild #Egyszer élünk örökké #Köházy Ferenc #Köházy Fankadeli Ferenc
2015. jún. 6. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy albumok óta semmi újat nem mond és hiteltelen az egész. Ha valaki nézegeti Fanka facebook oldalát vagy youtube csatornáját, az észreveheti, hogy mindenkit tilt, aki rámutat arra, hogy néha milyen ellentmondásos dolgokat ír.

Egy ego uralta embertől elég nehéz komolyan venni egy olyan számot, amiben ezt mondja: "Jól figyelj hát, mert az egó szétcsap!"

2015. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki nem érti miről beszél... :)
2015. szept. 15. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Teljes mértékben értem, hogy miről beszél. Éveken át hallgattam. A baj az, hogy az egyszerű embernek minden új a nap alatt és észre sem veszi, hogy épp mit hallgat. Csak hall pár bölcsnek tűnő dolgot és tádám, úgy érzi, óriás művet hallgat.

Nem ártana az előadók zenéjét az eladók tükrében hallgatni és nem elvakultan. Nekem is jó pár Fanka szám tetszik, de ettől még maga ellen beszél az ember...

2015. okt. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!