Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett divat bármilyen...

Miért lett divat bármilyen zenésznél, stílustól függetlenül, azt mondani hogy a régebbi albumaik jók voltak, a maiak pedig sz@rok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg arra is kíváncsi vagyok, hogy 20-30 évvel ezelőtt is ezt mondták az emberek?
2010. febr. 27. 20:50
 2/10 anonim ***** válasza:
mert ez az igazság! Én így vagyok a Tankcsapdával Junkiessal és még sok más hasonló együttessel és miért? azért, mert mikor kijön az első album az nagyon üt erre már a zene stúdió elvárja, h kicsit legyen poposabb a következő lemez, mert így még többen megveszik! Ráadásul az elején a zenészek mindent bele adnak, mert még tegyük fel senki nem ismeri őket szívből csinálják jó szövegeket írnak, de amint telik az idő és már híresek csak munka lesz számukra nem pedig szórakozás, meg persze számít a pénz és, h mit mond a stúdió! Hányszor lehet olyat hallani, h elvileg az énekes nem is ilyen stílust szeretett volna, de a stúdiója rákényszerítette! Ha megnézed a filmeknél van még ez az első rész nagyon üt ezért gyorsan csinálnak egy második részt na de az már fele annyira sikerül jól, mint az első! csak a pénz pénz pénz! remélem érthető voltam így kora reggel ez nem divat ez így igaz! persze vannak kivételek, de most nekem így kora reggel nem nagyon jut eszembe senki!
2010. febr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Ez annyira nagy baromság. A mostani (2000-től készült) filmek és zenék jobbak, mint a régiek.


Zenénél vegyük például a Slayert.

A régi albumaik szarok (van néhány kivétel). A 2001-es és a 2006-os albumuk viszont csúcs. (A 2009-es szintén gagyi.)


Filmnél meg például a Fűrész.

Az első rész nagyon unalmas, gyenge a többi részhez képest.

2010. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem bejön a régebbi és az új Slayer is. A 2009-es album szerintem jó lett.
2010. febr. 28. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, írtam is, hogy van néhány kivétel, de összességében az újabb Slayer albumok jobbak szerintem.
2010. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek azt gondolják, hogy egy bandának az az igazi arca, ami nekik tetszett, amit ők megszoktak. Azt leszarják, hogy a zene önkifejezés, az emberek pedig változnak, és így a zenének is folyamatosan változnia kell.
2010. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az első rész nagyon unalmas, gyenge a többi részhez képest."


Bazz, azért te lehetsz egy jó nagy barom.

2010. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:16


Igen. Míg az első résznek volt normális sztorija, meg mondanivalója, a második már jóval erőltetettebb volt, a többinek meg egyenesen nem is volt értelme. Elég primitívnek kell lenni ahhoz, hogy valakinek az bejöjjön.


Az előző kommenteddel is egyet értek. A zenének változnia KELL. Ha nem változik, az borzasztó. Csak azt bizonyítja, hogy soha nem volt semmi érzelmi töltete a zenéjének.

2010. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Bazz, azért te lehetsz egy jó nagy barom."

Fáj az igazság, sẹggfej?


17:18

Ez a tipikus nemnormális birkaduma.

2010. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ez az igazság.Nem biztos hogy minden divatduma nagy hülyeség,lehet hogy azért terjeng,mert van is benne valami. Ami tény,egy feltörekvő,induló banda sokkal jobban összekapja magát,hogy bevésődjön a köztudatba, illetve akkor még tele vannak ötletekkel ,ambicióval.Aztán telnek mulnak az évek,egyre nagyobb lesz az arcuk,egyre sikeresebbek,és változik az izlésük,dolgokhoz való hozzáálásuk,életfelfogásuk,tempojuk,és ráálnak valami más ösvényre,ami már nem ők,és ezt azok akik az alapzenéjükért rajongtak,nem pontozzák pozitívan. Ezért pedig van alapja,annak ha azt mondják sokan,hogy ez a helyzet. amiket szeretek előadókat,azok közül /marha sok van/ jó ha kettőt tudnék mondani,amelyik pozitív irányba változott. Van jónéhány stagnáló is,de a zöme egyre jellegtelenebbeket,régi önmagukhoz képest idegen zenét tol. Ez nekem nem jön be.
2010. szept. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!