Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ez az "együttes"? Mi a nevük?

Ki ez az "együttes"? Mi a nevük?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszünk a húgommal, hogy fiatal szőke ikerfiúk voltak. Úgy 3-4 éve láthattuk. Nagyon hülye hajuk volt, ha jól emlékszem olyan nagyon égnekálló félig szőke-félig barna. Vmi hajó is volt a klippben, de ez nem biztos. Volt rajtuk piros lakkdzseki asszem, meg hasonló viselhetetlen ruhák.

Minden segítséget megköszönök!


2015. jún. 8. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Jedward?

A klipjeiket nem ismerem (rajongó se vagyok, nem is utálom őket, kb. csak ott tartok, hogy hallottam róluk), de az égnekálló szőke hajról ők ugrottak be, és hirtelen, ahogy rájukkerestem, piros dzsekis képekre is akadtam. :D

2015. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
IGEN! :D Szuper vagy! :D :D :D Ennyi infóból is megállapítani, fantasztikus! Nagyon köszönöm!
2015. jún. 9. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Igazából egyszer-kétszer "találkoztam velük", de már csak a haj miatt se tudom őket összetéveszteni mással. :D

2015. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!