Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem ismeri szinte senki Olly Murs-t?

Figyelt kérdés
Nagyon jó zenéje van, és több híresebb száma is mint a Troublemaker, Dear Darling, Dance with Me Tonight, Wrapped Up, Heart Skips a Beat.... hogy csak egy párat említsek. Most van az eus turnéján és persze ide nem jön, mert nincs rajongó tábora...

2015. jún. 9. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy tucat senki a brit X-Faktorbol, itt Magyarorszagon is rohangal ilyenbol az utcan ezer. Fogalmam se lenne kicsoda nekem sem, ha a kerdeses X-Faktor szeria alatt nem Anglia lett volna az otthonom.
2015. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért én nem így fogalmaznék. Ne vegyük már egy kalap alá azért az itthoniakat meg az angolokat...

Ha akkor kint éltél valószínű tudod hogy nem is ő nyert abban az évben, mégis befutott. Az akkori nyertesnek meg kb 1 száma jelent meg az első évben ami teljes csőd volt így ejtette is a SiCo. Olly viszont Amerikában is teljesen befutott és egész európában, leszámítva persze M.országot... Tényleg sok X-faktoros van, de azért kevés mondhatja el, hogy 1nél több lemeze jelent meg, és hogy 6 év után is híres és egyre csak feljebb ível a karrierje.

2015. jún. 9. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért nem ismerem, mert:

Soha nem hallottam róla.

Soha nem láttam őt a tévében.

Soha nem olvastam cikket róla semmilyen magazinban, vagy az interneten.

Valószínűleg emiatt nem ismeri senki más sem, kivéve, akik Angliában éltek éppen akkor, és figyelték az X-Faktort.

Én teljesen véletlenül, a jutubon kalandozva szoktam csak felfedezni ilyen külföldi tehetségkutatós sztárokat, de az ritka, és nem szoktam reklámozni.

Most rákerestem ezekre az Olly Murs számokra. A Troublemakerre emlékszem, annak idején hányásig játszották a rádiókban, meg is utáltam emiatt, anélkül, hogy tudtam volna ki az előadó. Eleve sem tetszene, de mivel ennek ellenére naponta 500-szor kellett meghallgatnom, kifejezetten a hideg ráz tőle. A többi száma nem annyira rossz, de mindegyik csak tinglitangli, sablonos rádiózene. Semmi egyedi hangzás, még a hangja se egyedi szegény gyereknek. Ilyen semmilyen zenével nem lehet világszínvonalon teljesíteni, mert hogy szépen mondjam... A KUTYÁT SEM ÉRDEKLI. Ha esetleg leadják a rádióban, senki nem fog rákeresni, senki nem fog utánanézni, mert meg se ragad a fejükben. Hát, nagyjából ennyi az oka, hogy nincsenek rajongói.

2015. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is épp úgy akadtam rá ahogy leírtad: az egyik számát sokat adták a rádióban és rákerestem. Kiderült hogy sok számát ismertem már épp emiatt, és mindegyik tetszett, úgyhogy megvettem a lemezeit. Azok amiket a rádióban játszanak valóban kicsit tömegzenék, de ennek ellenére az összes lemeze minőségi, nem úgy mint sok világhírűnél akiknek a szóló számát leszámítva hallgathatatlan az egész albumuk, mert csak úgy össze van dobva, hogy valami töltse ki a lemezt.

De persze kinek a pap, kinek a paplan.

2015. jún. 9. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ismerem, a Troublemaker-t. Meg lehet hallgatni,de mivel nem találtam benne semmi plusz-t,ezért nem is érdekelt a fickó, sem a többi száma. Olyan semmilyen nekem. Lehet többen vagyunk így vele. Nekem is van olyan kedvencem,aki valószínűleg soha nem fog ide jönni. Ez van. :) Nekünk kell odamenni,ahol fellépnek. :D

26/N

2015. jún. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!