Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak olyan bandák, mint az...

Vannak olyan bandák, mint az Opeth, vagy a Pain of Salvation, de annál egy kicsit keményebbek, és nem hörögnek benne?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Keményebbek, de nem hörögnek benne? Háááát... Ez egy érdekes megfogalmazás. Mondjk úgy, hogy a stíluson belül nem jellemző az, hogy ne hörögnének.
2010. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pain of Salvation-nek van sok "durvább", zúzósabb száma. De hörögni nem szoktak. Amúgy tényleg nem értem, hogy ezt hogy érted. Ha kemény egy zene, akkor abban általában hörögnek is. Legalábbis progmetálban biztosan, hiszen ott eléggé rámennek arra, hogy sokoldalú legyen a zene minden szempontból.


Sok banda eszembe jut, ami olyasmi, mint ezek, de keményebb, csak mindegyikben van hörgés sajna. És fordítva is igaz.

2010. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Durva progmetált nem fogsz találni, amiben nincs hörgés vagy kajabálás. De mondjuk nem is értem mi bajod van vele. Csal még egy mód a szélsőséges érzelmek kifejezésére. De amúgy talán nem ez a legmegfelelőbb műfaj, ha kifejezetten a durvaságot keresed a zenében. Hiszen a POS-ban is pont az a jó, hogy komolyzenétől a hip-hopig mindent hoznak.
2010. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

PHI

NickelBack

2014. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Steven Wilson, Porcupine Tree
2015. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sanya456123 válasza:

Én talán egy konkrét lemezt tudnék mondani ha az megfelel:

Porcupine Tree - Fear of a Blank Planet

Progresszív Metál de nincs benne hörgés sok elektronikát használnak a lemezben.

2016. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!