Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ukuleléről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 11. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nagy szám, de már használható minőségű.

Kezdőként, vagy ha alapból más hangszeren játszol, és az ukulele csak mellékes, szerintem teljesen jó. Ha esetleg komolyabb terveid vannak az ukulelével, vagy van vele tapasztalatod, akkor érdemes lehet egy profibbra gyűjteni, de különben nem hiszem, hogy nagyon mellényúlnál ezzel.

2015. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt megtudhatom, hogy mitől nem nagy szám? :D mármint mik a negatívumok, milyen lenne egy profibb szoprán ukulele? :) mert mellékes hangszerem lenne ez, de azért mégis szeretnék komolyabb műveket hozzá megtanulni...nem lenne ezekhez alkalmas?
2015. jún. 11. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen alkalmas.

A nem nagy számot arra értem, hogy ennyiért elég olcsó anyagokból csinálják,kevésbé nagy gonddal, ezért hangban és játékérzetben nyilván mesze nem csúcskategória. Kipróbáltam, elfogadható a hangja és a konstrukciója is, ennyiért korrekt. Ha kipróbálnád ezt, meg egy komolyabb ukulelét, éreznéd és hallannád a különbséget. Én is gitár mellett foglalkozom ezzel is, kb ahhoz tudnám hasonlítani, hogy 50 ezerért már kapsz használtan egy teljesen korrekt gitárt, amit örömmel hazsnálsz x évig, de nem fogod rá ezt mondani, hogy húú, álmaim hangszere, csak simán egy korrekt gitár. Na ez kb ilyen, csak ukulelében :)

2015. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most egy hülye példával jönnék, de akkor mondjuk egy Beatles my guitar gently weeps-et el tudnék rajta játszani szépen? :D ez az a dal amit meghallottam ukulelén és elhatároztam hogy veszek egyet, hogy megtanuljam...
2015. jún. 11. 20:37
 5/6 A kérdező kommentje:
És nagyon köszi a választ ^^
2015. jún. 11. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, bármit el tudsz játszani rajta, nincs rossz hangja.
2015. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!