Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a fene ez a Kis Grófo?...

Ki a fene ez a Kis Grófo? Miért vannak annyira elszállva vele?

Figyelt kérdés
Az osztályomban egyre többen hallgatják ezt a cigányt... Már kezd idegesíteni. Nekem valahogy undorító.
2015. jún. 14. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert divat. Meg mert nagy általánosságba ennyire ízléstelenek a magyar emberek.
2015. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ki a fene inkább az a Pixa?

De egyébként Kis Grofo zenész. Vagy énekes, hívjuk ahogy akarjuk. Lehet szereni meg nem szeretni én minden zenéjét bírom, még ha nem is hallgatom, de énekelhető és egy buliba (ha poénból is) de feldobja a hangulatot.

2015. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert cigány, és mert elég igénytelen ahhoz, hogy a tömegeknek tetsszen. A kategóriát viszont eltévesztetted, mert ez nem zene :)
2015. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Tegyük hozzá hogy egy gengszter családból származó cigány. Hát melyik együgyű prolinak nem imponálna egy ilyen suttyó, aki életébe nem dolgozott, még is teli van pénzel?
2015. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

lehet akármennyire cigányozni, ügyesen kihasználja azt a piaci rést, amit mér jópár éve nem tölt be egyetlen magyar előadó sem.


te kérdező egy olyan átlagos kesergő magyar ember vagy, ez süt a kérdésedből, én nem akarok senkit kioktatni, én elvagyok az életemmel.


általában én is ilyen "olyan szar, hogy már jó" alapon hallgatok cigányzenét, de el kell ismerni, hogy a vérükben van a mulatás...és át tudják adni...ezen túl lehet gondolkozni, de nekik nem lesz rosszabb, max neked lesz csalódottság érzésed, hogy "de ennek meg miért megy ilyen jól?"

2015. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az mindig csalódottság, mikor valaki a sz#rt csinálja, és a tömegek igénytelenség miatt rohadt jól él, ergó semmit nem tett le az asztalra, pláne nem valami értékeset...

De hát miért is kéne emellett elmenni csak úgy?

2015. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mulatásról jut eszembe. Minél délebbre megyünk, az emberek annál jobb zenéket csinálnak (a cigányok is déliek). És minél északabbra, annál jobb egy ország, annál ügyesebbek az emberek (Európai és Amerikai kontinens). Ebből látszik, hogy a mulatozásból nem lehet megélni, azaz nem egy fejlődő országra jellemző az, ha a lakosai arra büszkék, hogy a tolvaj bevándorlók igenis értenek a mulatozáshoz. Egy fejlődő, jó mentalítású ország már olyan dolgokra büszke, hogy milyen sikereket ért el nemzetközileg, nem ünnepli a romákat. Írhatnék még erről, de egyelőre elég.
2015. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!