Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Intim Torna Illegál zenekar...

Az Intim Torna Illegál zenekart mi ihlette a névadásban?

Figyelt kérdés
Tehát miért ez a nevük? Mi alapján választották?

2015. jún. 14. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:

"Egy félig hirtelen ötlet, félig meg kényszer eredménye, mert amikor megalakult az Intim Torna Illegál, aminek még nem tudtuk, hogy az a neve, akkor kellett már plakát, meg kellett szórólap, mert január 22-én már a Gödörben játszottunk, és ezért kellett a név is. Már órák óta gondolkodtunk, amikor elmentem kezet mosni, és a wc tükrén írta, hogy intim tornát vállalok és a telefonszám. Akkor kimentem és mondtam, hogy Intim Torna lesz a zenekar neve. Mivel akkoriban még ki voltunk kiáltva illegális zenekarnak meg mindenféle izének, s ezért Peti hozzádobta az illegált, és így lettünk Intim Torna Illegál körülbelül tíz perc alatt. "

A zenekarral készült interjúból.

2015. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!