Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg ennyire gáz a hardstyle?

Tényleg ennyire gáz a hardstyle?

Figyelt kérdés

Az egész gimi rapet, vagy valami mást hallgat, de ha megemlítem hogy hardstyle azonnal kapják a fejüket hogy takarodjak a technommal xd

De most komolyan ez gáz? Mert szerintem k*rvára nem :D



Aki nem hallott még hardstyle zenét, itt van pl Coonetól a Survival of the fittest:

https://www.youtube.com/watch?v=veTkaWIf2Fg



:D



#gáz #hardstyle #Dj Isaac #DBLOCK ÉS STEFAN
2015. jún. 17. 23:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Ízlések és pofonok. Nekem ez csak tuctuc, abból is a legalja. De ettől még tőlem más szeretheti.
2015. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

egyik műfaj sem a szívem csücske, de a hs-t zeneibbnek tartom, mivel a rap félig-meddig költészet


a technoval meg nem kéne összekeverniük mert az egy teljesen más műfaj. szomorú, hogy lassan minden elektronikus zenét leteknóznak

2015. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"szomorú, hogy lassan minden elektronikus zenét leteknóznak"

Hát ezaz.. :/

2015. jún. 18. 00:00
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Számomra minősíthetetlen az összes ilyen féle zene, ilyennek nincs értelme (szerintem), szomorú hogy az ilyennek egyáltalán van létjogosultsága.
2015. jún. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy potenciálisan fejlődő stílus, lassan minden országban felkapják, csak ez a szánalmas ország van ezzel is lemaradva. A magyar gyök3reknek elég a minimal, meg a bigroom house. És persze a semmitmondó id1óta wellhello meg halott pénz. Sz4r országba születtél, el kell sajnos fogadnod.
2015. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
Na megjött az ügyeletes hungarofóob fiú. Szar az ország, mert nem szeretik a hardstyle-t. Hallatlan.
2015. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra minősíthetetlen az összes ilyen féle zene, ilyennek nincs értelme (szerintem), szomorú hogy az ilyennek egyáltalán van létjogosultsága."


Miért ne lehetne létjogosultsága, attól, hogy neked nem tetszik? Nem kell hallgatnia oszt annyi, de ha másnak tetszik akkor miért ne készülhetne ilyen zene?

2015. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem adja ez a zenei műfaj, nem akarom ócsárolni inkább :D Dubstep , DnB inkább
2015. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
4-es vagy, 7-es: ÉN nem hallgatom csak zavaró hogy ma már a csapból is ez folyik vagy a dubstep, és hogy rengetegen az iskolában is rohadt hangosan bömbölteti szinte mindenki, és szerintem azért szomorú hogy az ilyennek van létjogosultsága mivel nincs semmi értelme, nem vált ki belőlem érzelmeket, és egy ilyet nem túl nehéz csinálni, és szövege sincs aminek lehetne mondanivalója vagy értelme.
2015. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"4-es vagy, 7-es: ÉN nem hallgatom csak zavaró hogy ma már a csapból is ez folyik vagy a dubstep, és hogy rengetegen az iskolában is rohadt hangosan bömbölteti szinte mindenki"


nem igazán... poppot, rockot, hip-hopot sokkal többet hallani a rádióban mint hardstyle-t, ha meg van néhány hardstyle-os osztálytársad (amit kétlek, megérzésem szerint bigroomot vagy bounce-ot nyomatnak, csak összemosol mindent, ami a komofort zónádon kívül esik) azokat a tizenöt perceket szerintem ki lehet bírni, én sem kezdek el az indie pop ellen kampányolni mert valahányszor bemegyek egy ruhaboltba, indie pop szól és arról ugatni a neten, hogy milyen szomorú, hogy van indie pop..


"és szerintem azért szomorú hogy az ilyennek van létjogosultsága"


már megint kezded? :D


"mivel nincs semmi értelme"


de van értelme, mivel van felépítése, vannak benne dallamok, semmivel sincs kevesebb értelme mint egy poszt-rock számnak


"nem vált ki belőlem érzelmeket"


irreleváns, attól még másból válthat... amúgy nem is az érzelemkeltés a fő célja az ilyen jellegű tánczenéknek


"és egy ilyet nem túl nehéz csinálni"


de nehéz, csak nem úgy nehéz mint egy prog-metál számban feljátszani a hatvannegyedes arpeggiókat, hanem pl a mixelés és a masterelés


"és szövege sincs aminek lehetne mondanivalója vagy értelme."


Kit érdekel? Mozart zenéinek túlnyomó része is "instrumentális". Ezzel nyilván nem azt mondom, hogy Coone akár megközelítőleg akkora zenész, mint Mozart, csupán arra hoztam fel példának, hogy hülyeség azzal érvelni, hogy valaminek van-e szövege vagy nincs.

2015. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!