Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározni szeretnék, honnan...

Gitározni szeretnék, honnan tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Mivel kezdődik a nyári szünet és nincs semmi programom szeretnék már régóta megtanulni gitározni. Igazából semmit nem értek a zenéhez, nem jártam zeneiskolába és valahogyan itthon szeretnék megtanulni gitározni. Zenetudás nélkül lehetséges ez? Van valami oldal ahonnan jól meg lehet tanulni?

2015. jún. 18. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze! Én 3-4 éve gitározom, és soha nem jártam tanárhoz. Akusztikus gitáron a legjobb elkezdeni, és azon gyakorolni a skálázást és az akkordokat.Nagyon sok lecke van fent neten, ott pontosan leírják mit hogyan.Ami fontos hogy legyen az emberben kitartás , szóval ha valami kicsit nehezebb ne adja fel egyből.Amit legtöbbször játszanak a kezdők:

Deep purple - smoke on the water

Nirvana számok

A lényeg hogy legyen egyfajta fokozatosság, szólva könnyűvel kell kezdeni utána egyre nehezebbet egyre gyorsabbat is lehet játszani.

2015. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A többiek már adtak ötletet.

Annyival egészíteném saját tapasztalatomból, hogy olyan oldalt ne keress, ahová örökké vissza fogsz tudni járni tanulni, mert olyan nincs. Minden újabb és másabb linket nézz meg, és részletenként gyűjtsd be a tudást a netről.

Viszont ahol tudsz, nézz kommenteket, mert ha sokan írják hogy ez baromság, akkor lehet hogy tényleg az. Sajnos mint minden témában, ebben is vannak hülyeségek a neten.

2015. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!