Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Linkin...

Mi a véleményetek a Linkin Parkról/Chester Benningtonról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, én nagy Lp van vagyok, imádom Chestert, és ez most nem kamu kérdés, aki nem szereti nem fogom lepontozni. Esetleg még annyi, hogy Chester hangjáról mi a véleményetek, úgy értem, én nagyon sok koncertet hallgattam meg youtubon, és úgy érzem, kezdd elmenni a hangja, persze ez 20 év kemény zenei karrier után érthető, csak kíváncsi lennék a véleményetekre. Illetve megy valaki a Frequency fesztiválra St. Pöltenbe? ők is fellépnek, én valószínűleg kijutok:) Mire számítsak? 13/l

2015. jún. 19. 15:12
 1/9 A kérdező kommentje:
fan* vagyok:)
2015. jún. 19. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
20 év kemény zenei karrier után nem fog elmenni az ember hangja,ez a dohánytól van meg attól hogy öregedik.
2015. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én a kérdezőnek adok igazat, hiszen több fórumon lehet arról olvasni, hogy (ugye Chester eszméletlen jól screamel, és nagyon sokat) tehát ettől, a hangszálai megsérültek, és már nem műthető. Elvileg volt olyan koncert, ahol a hangszálai negyedével kellett ugyan azt teljesítenie. ÉS szerintem abban, hogy: "Húsz év kemény zenei karrier" - benne van az öregség is, természetesen idősödik, nem tudja majd ugyan azt a teljesítményt nyújtani. Én voltam már koncertjükön hihetetlen jó volt:) Ui.: Örülök annak, hogy végre van egy olyan fiatal lány, akinek jó az ízlése. 20/f
2015. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy LP fan vagyok Chesternek pedig állati jó hangja van. De azért 20 év az 20 év... Látszik, hogy 20 éve csinálja de szerintem még mindig fantasztikus a hangja. 13/L
2015. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz hangja van, nem is fiatal már és amilyen népszerűek sok-sok és annál is több koncertet lezúztak már, amilyen screameket meg levág, azok nem tesznek jót a hangszálainak, de ha a stilus ezt "követeli"...

13/l

2015. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még valamikor a kezdetekkor lettem rajongó, és nekem a korai korszak a kedvencem, és nagyra tartom Chester-t:-). A hang 20 év alatt változik (az opera világában iklyen volt szegény Maria Callas esete).
2015. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a Linkin Parkot!
2015. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már ngaoyn érződik, hogy kezd elmenni a hangja, de még így is letolja akoncerteket. De studio felvéten is érződik, hogy nincs már benne az az erő, mint mondjuk 17 éve... Meg én igazán sajnálom, hogy az elektro felé mennek egyre jobban... Még ami külön projektje volt Dead by Sunrise szerintem ott volt méga hangja zenitjén, aztán kezdett leáldozni.
2017. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyugodjék békében! ;(
2017. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!