Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Pink...

Mi a véleményetek a Pink Floyd zenéjéről?

Figyelt kérdés

Rám nem volt jó hatással, túl sokat hallgattam, és furám éreztem magam utána. Egyébként nagyon szeretem ezt az együttest!

Rátok milyen hatással van? Mik tőlük a kedvenc számaitok?

Kort és nemet is írjatok, légyszi!



2015. jún. 20. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

22F


a régebbiek jók, ez az endless river albumuk szerintem baromi érdektelen

2015. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, kellemes és igényes zene. Kedvencek: Comfortably Numb, Another Brick in the Wall, In the Flesh, Wish You Were Here, Shine On..., Brain Damage/Eclipse, One of These Days, Set the Controls...

Az Endless River album viszont nekem se tetszik. Biztosan sok munka van benne, de őszintén szólva baromi unalmas.

2015. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a Syd Barrett korszak nekem nagyon nem jött be, túl pszichedelikus, David Gilmour megjelenésével jobb lett, de a rém hosszú eposzaik, pl. az Echoes, azért rezegtetik a lécet.
2015. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De még jöhetnek!

Az én kedvenc számaim: High Hopes, Hey you, Comfortably numb, Another brick in the wall, Gunners dream, Wish you were here.

15/L

2015. jún. 20. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen Pink Floydot hallgatsz? Elismerésem :)
2015. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, régen rendszeresen az Echoes-ra aludtam el :D Kedvenc számot ha meglőnek se tudnék mondani, mikor melyik van rám nagy hatással. Az utolsó négy albumról csak 1-2 számot ismerek, de a többit szinte mind szeretem.

Amúgy igen, nyomasztó tud lenni. A The Wall-on csomót sírtam, főleg a filmen.

17L

2015. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
a Dark Side of the Moon nem rossz darab, különben egy messze túlértékelt progrock banda. jó, jó, de nem annyira, mint egyéb kortársaik.
2015. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a régebbi albumaikat. Kedvencem többek között a Saucerful of Secrets, a Set the Controls for the Hearth of the Sun, a Sorrow, illetve a Hey You is.

Rám némelyik számuk igen durván tud hatni, ha adottak a körülmények. Egyszerűen úgy tudnám megfogalmazni, hogy kiesek a világból.


20/F

2015. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen fiatalon Pink Floydot hallgattok? ÉS felém mér nincs normális fiatal?


Egyébként én nem ismerem annyira, de el akarok merülni a világában, csak még egy picit idegen.


Uriah Heepster vagyok:)


26/F

2015. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!