Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok még mondani ilyen...

Tudtok még mondani ilyen amerikai néger rappereket?

Figyelt kérdés

PL. YG, Tyga, Jeezy...?

ÉS egy mellék kérdés:

Tudjátok, hogy mostanában YG miért nem csinál zenéket? :O



2015. jún. 20. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tupac shakur esetleg? vagy biggie smalls alias notorius b.i.g.? ezek a nevek mennyire mondanak neked valamit?
2015. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jún. 20. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is Tupac Amaru Shakur a legjobb rapper a földön(mármint nekem ő a kedvencem).Egyébként 50 cent,Dr. Dre,Snoop Dogg,Nate Dogg(és igen 2 g-vel írják ezeket a neveket),DMX,X-zibit,asszem kurupt,Nas és jadakiss,és meg Ludacris.
2015. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

jó végre tudni, hogy nem csak én hallgatok amerikai néger rappereket :)

2015. jún. 25. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
lol, nagyon komolyan hallgathatod azokat az "amerikai néger rappereket", mikor nem rég tudtad meg, hogy tupac és biggie egyáltalán léteztek :DDDD
2015. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de az #5-nél a pont, pacsi :DDDDD
2015. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az h nem írtam bele a kérdésembe őket is az nem jelenti azt h nem ismerem, Pl. tupac-ot mér nagyon rég óta ismerem.

Akikről még nem hallottam azok ők: "X-zibit, Nas, jadakiss, Ludacris."

2015. jún. 26. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
hasonló szégyen, hogy állítólag érdekel a műfaj, és sosem futottál még bele nas-ba. már bele sem megyek olyanokba, hogy ismered-e A Tribe Called Questet, RZA-t, George Clintont, Ol' Dirty Bastard-et, Gurut, Grandmaster Flash-t, Afrika Bambataaa-t, Mos Defet, a Wu-Tang Clant, Busta Rhymes-t, az NWA-t vagy Lauryn Hillt.
2015. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta bővitettem a ,,tudásomat" es meg ice cube,the game/game, lil wayne,ja rule ,meek mill, rick ross, és obie trice de ha kell meg akkor szívesen keresek mert egy idő után sajna az ők zeneiket is unom
2015. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!