Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc filmzenétek?

Mi a kedvenc filmzenétek?

Figyelt kérdés

szülinapjára egy ismerősömnek szeretnék listát készíteni számára ismeretlen emberek kedvenc filmzenéiről. ehhez szükségem lenne:

- nemre

- életkorra

- zeneszerző nevére

- zeneszám címére

- a film címére, amihez íródott.

például: ffi, 23, hans zimmer - time, eredet.

(ilyen sorrendben megkönnyítenétek nekem az adatok összegyűjtését és papírra vetését.)

nem fontos, de annak is nagyon örülnék, ha pár szóban/mondatban megfogalmaznátok, miért pont ezt a számot választottátok.

előre is köszönöm, sokat segítenétek :-)



2015. jún. 21. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:

34 éves férfi vagyok.


a zeneszerző: Alex North

a zeneszám címe: Main Title (avagy a főcímzene)

a film: A Streetcar Named Desire. sokak szerint a legnagyobb hatású filmzene, jó régről (1951). nekem pedig nagy kedvencem.

tehát összegezve:


ffi, 34, Alex North - Main Title, Streetcar Named Desire

2015. jún. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiú, 16 éves, Rob Dougan - Clubbed To Death (Kurayamino Variation), Mátrix
2015. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 fiú, Joel Goldsmith Stargate SG-1 és Stargate Atlantis -hoz írott számai (van külön album is)
2015. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eddig köszönöm! kérlek pontos számcímrket írjatok, ne azt, hogy xy filmzenéje, mert úgy kell lejegyeznem.
2015. jún. 23. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hans Zimmertől az eredet-time,az acélember zenéje,a csillagok között zenéje,meg a Dawn of Justice Day of the dead.
2016. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!