Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a klip csak szerintem...

Ez a klip csak szerintem beteges és ijesztő?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XfI7gSO-Fgc


Szerintem ha ezt valaki este nézi,tuti 2-szer is meggondolja,hogy lekapcsolja a villanyt. Vajon van ennek a zenének valami háttérsztorija? Nagyon furcsa és felkavaró,az biztos. Szerintetek?



2015. jún. 21. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb klippesített számnakvan háttérsztorija, az együttesről szóló wiki-cikkben szokott ott lenni.

Ez is ott van az első oldalon a rákeresésnél:

[link]

2015. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod ez magyarul még szép és jó is lenne...
2015. jún. 21. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnik annak
2015. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak vérgagyi.
2015. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer láttam valahol valami underground grindcore zenekar homemade klipjét amiben kiugranak a bandatagok símaszkkal a fejükön egy iskola előtt és felkapják a járdán sétáló 10 év körüli szőke kislányt, azt elviszik a pincéjükbe, mindannyian megerőszakolják, aztán felhasítják, kitépik a beleit és amíg még él, megfojtják vele (persze, gondolom az egész stilizálva volt, csak jó speciális effektusokkal). na AZ beteges volt és felkavaró.
2015. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!