Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy 20 évesen, hetente partizok, mégis az utóbbi időben kezdem megszeretni a komolyzenét?

Figyelt kérdés

Tök fura, hogy soha nem szerettem, most amikor élem a fiatalok szokásos életét, néha szívesen hallgatók komolyzenét :)

Amellett szeretem a mai zenét is, nem ahelyett, hanem amellett van most ez



2015. jún. 22. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, de örülök hogy eggyel nőtt a komolyzenét kedvelők köre


lehet, hogy a relatív hallásod fejlődött valamennyit és így, hogy érted, hogy mi történik, milyen akkordok szólalnak meg, stb, jobban tudod értékelni, de lehet, hogy hülyeséget mondok

2015. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elsőnek: hogy érted, hogy a relatív hallása fejlődött? az önmagától nem fejlődik, pláne ha csórikám minden héten mattrészegre issza magát, meg bedzsinázik valami dücc bulin...


a kérdezőtől pedig azt kérdezném: milyen komolyzenét? az azért annyira nem egysége. ha mozartot, vivaldit hallgatsz, attól még nem leszel entellektüell, mert azok már szinte popzenének számítanak.

ha bachot hallgatsz, arra már asszondom: yeah.

2015. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy nem fejlődik. Szerintem olyan minimális szinten majdnem mindenkinek kifejlődik, hogy egy tonális, modulációktól és kromatikától mentes pop-számnak az akkordmenetét kihallja.
2015. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

nem azért hallgatok egy számot vagy zeneművet mert xy szerezte és mekkora egyéniség vagyok ha nem a mainstreamet hallgatom... azért hallgatom mert tetszik :)

egyébként Bach tök jó meg a másik kedvenc Orff :)

Mozartal meg nem az van, h nem hallgatok soha mert akkor már nem vagyok egyéniség...

ezek szerint te pont egy mindenkinek megfelelni akaró, valaki vagy. Ebben mi az egyéniség?

2015. jún. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!