Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Madonna túlszárnya...

Szerintetek Madonna túlszárnyalta Michael Jackson-t zenében az ezredforduló fele?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 12:23
 1/5 MJ fan ***** válasza:
100%
nem
2015. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
soha soha senki
2015. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet az előttem szólókkal, de csak azért, mert a kérdező ki tér arra, hogy az "ezredforduló fele". Ha az lenne a kérdés, hogy előtte, akkor természetesen nem lenne a válasz, az ezredforduló után viszont Madonna aktívabb volt ő diktálta a zenei irányt. Minden esetre úgy gondolom, hogy a két embert nem érdemes összehasonlítani vagy versenyeztetni, mert más kaliberű karakterek, más volt a céljuk, ők maguk sem rivalizáltak és mindkettőjükre igaz, hogy a könnyűzenét ők diktálták, csak Jacko a 70-es évektől a 90-es évekig, Madonna pedig utána úgy 2010-ig, ma pedig már inkább a "15perces" sztárok a befutók, akik előtt ők taposták ki az utat. Nem véletlen a pop királya (Michael Jackson) és a pop királynője (Madonna) megnevezés.
2015. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó lécci ne hívd jackonak mert az a gúnyneve volt és nagyon rosszul esett neki hogy ezzel bántották.
2016. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balajthy Júlia válasza:
100%
Szerintem nem. Akár szakmai akár rajongói szemmel nézzük. Nekik más volt a stílusuk, de úgy hiszem Madonna nem érte el azt amit Michael. Michael olyan rekordokat tett, amik közül csak néhányat lehet újból megdönteni. Kezdjük ott hogy 5 éves kora óta híres, a vérében volt ez. Ő volt az első afroamerikai akit játszott az MTV, egy este alatt 8 grammy, és akkor a Thriller album sikereiről ne is beszéljünk. Mindemellett az adományozással is sokáig ő tartotta a rekordot. Madonna kétség kívűl rendkívűl meghatározó alak a zene töriben, de szerintem nem sorolható egy Michael Jacksonhoz. Michael egyedi stílussal rendelkezett, rengeteg küzdött, hogy ezt elérje. Nézdd meg, hogy tudott táncolni. Napi 8 órával(nem a levegőbe beszélek, tényleg ennyit táncolt) persze érthető,de a mozdulatai,a lépései, egyediek és maradandók. Tisztelem és szeretem Madonnát, mind őt mind a zenéjét, de azt kell mondjam nem tudok egyetérteni azzal aki szerint Madonna "nagyobb". Félre értés ne essék, de hidd el, több ember ismeri Michael nevét mint Madonnáét. És úgy hiszem ez nem véletlen.
2021. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!