Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallottam 1 jó zenét, de nem...

Hallottam 1 jó zenét, de nem tudom, hogy ki énekli és, h mi a címe szóval, keresgélem ezt a zenét és ebben kérnék seítséget hogy nem -e ismertek ilyen zenéket?

Figyelt kérdés
Disco zene , pl. Hardwell Armin Van Buuren , R3hab Dimitri Vegas stb. ilyenkre lennék kíváncsi ,hogy kiket ismertek még és esetleg kiemelni a jobb zenéiket , amúgy a zene refréne olyan , hogy ez a gép hang megy és mintha lefulladna aztán újra indul megint leffullad és harmadjára pedig folytatja tovább , tudom eléggé gagyin írtam le de nem tudom másképpen , lehet,h híres a zene csak én nem ismerem , de tényleg eléggé jó , h ismertek-e ehhez hasonló zenét, vagy előadókat ?

2015. jún. 26. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz? https://www.youtube.com/watch?v=hQJwWsdJazo

1:49 nél hallgasd

2015. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy választoltál,de nem ez az :) a zene magas hangon van és pl. olyanhoz tudnám hasonlítani mint mondjuk Martin G. Animals a közepe csak más maga dallam
2015. jún. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!