Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zenéről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=b0WS9lcxUx8


Ma ezt hallgattam, erre odajön anyám hogy hallgathatok ilyet. Megkérdeztem azzal a 2db csúnyaszóval volt-e baja, azt mondta nem hanem az egésszel.


2015. jún. 26. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:

borzalmas. anyádnak tökéletesen igaza van.

és csakhogy tudd, ez nem zene. a zenét zenészek csinálják. ezek akik itt pofáznak, milyen hangszeren is játszanak?

2015. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szájukon rímeket használva.. :)
2015. jún. 26. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
az hol zene, kisbarátom?
2015. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, te gondolom egy zenetanár vagy, esetleg egy kőkemény rocker, nem írok inkább semmit :D
2015. jún. 26. 23:57
 5/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok zenetanár. a rockzenét utálom (baromi jellemző, hogy aki a szemetedet nem szereti, az szerinted csak rocker lehet, te is sok zenét ismerhetsz csávóka), amit pedig fent linkeltél, az nem zene. ne is írjál semmit, eddig sem tetted, mert a fenti szöveged is egyenlő a semmivel.
2015. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk te jöttél házhoz a pofonért, de mindegy. :)


Ez a zene egy ilyen se íze se bűze merő átlagos rap / hiphop. Néhol döccen a rím, néhol van egy pár érdekes gondolat vagy átkötés. A zenei alap semmi extra, hozza a szokásos 4x4 ütem 3-4 akkord menetet, amit már 80-as években Coolio is nyomott.


Ha a kérdés kiírásakor arra számítottál, hogy majd jól megvédjük a lázadó kis tinilelkedet az anyukáddal szemben, akkor tévedtél. Ez a te harcod, drága barátom, majd ha felnősz, rájössz, mekkora fölöslegesség volt azon hápogni, hogy anyukádnak nem tetszett a középszerű rapzenéd.

2015. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ez az egész borzasztó ahogy van, anyád sajnos fül nélkül szült meg téged, menthetetlen vagy
2015. jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a rapnek is csak addig volt zene értelme ameddig tupac a szakmában volt
2015. jún. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ezzel a zenével 3nagyon nagy probléma van!


Ad1-semmitmondó az alap

Ad2-nincs hangja az előadónak (mint sajna a legtöbb önjelölt "rappernek")

Ad3-a szöveg már ezerszer lerágott csont (de azért még mindig akadnak,akik nagy megmondónak hiszik magukat)


Nem azt mondom,hogy CSAK a rock a zene,vagy bármi más,de ne haragudj,hogy ezt mondom,de ez a maga műfajában is reménytelen... :( a jó hazai rap talán sub bass monster-nél és az animal cannibals-nél kezdődik..ez persze csak az én véleményem..

Anyudnak adok igazat.


20/L

2015. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 másodpercet sikerült meghallgatnom de már megyek is valami komolyzenét keresni hogy hátha elfeledteti ezt a borzalmat :O
2015. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!