Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Black...

Mi a véleményetek a Black Veil Brides-ról? Régebben tényleg feloszlottak? Andy szolo karrierbe kezdett?

Figyelt kérdés
Volt már koncertjük Magyarországon? Vélemény az énekesről Andy Biersac-ról és barátnőjéről?

2015. jún. 28. 20:15
 1/7 anonim válasza:

Tavaly októberben ismertem meg őket és nagyon megszerettem mind a zenéiket mind emberileg is a csapatot. Soha sem oszlottak fel,csak régebben sokszor volt tagcsere Andy-t leszámítva. Andy-nek valóban van szólóprojektje,de a banda mellett,nem helyett. Sajnos Magyarországra még nem jöttek. Személy szerint nagyon jó embernek tartom Andy-t,sokat segített már a rajongóknak a zenéjükkel és foglalkozik velük rendesen,igaz a mérhetetlen dohányzása és néha a szinpadi cirkuszai nem a kedvenceim,bár ez már az ő dolga. Julietet bár sokan utálják és terjesztenek róla dolgokat,szerintem kedves nő és szép pár Andy-vel!

Bocsi,ha kicsit hosszú lett,de remélem jó választ adtam minden kérdésedre!;)

2015. jún. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a BVB-t a zenéjük nayon sokat segített az életem egy szakaszán! :) Nem oszlottak fel csak viszonylag sokszor volt tag csere. Andy valóban szoló karierbe kezdett de ezt a banda melett csinálja. Koncertjük még nem volt M.országon de a magyar Army-k szeretnének egyett és a Facebook-on csináltak egy ilyen eseményt. Andy egy nagyon kedves ember akinek gyönyörű hangja van és féltékeny vagyok a barátnőjére :)
2015. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. Én is imádom Andy-t. Féltékeny vagyok a barátnőjére,hogy ilyen pasit rendelt hozzá a sors, de utálom. Szerintem ó stílusa van és kedvesnek tűnik.
2015. júl. 1. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Személy szerint, én a zenéjüket sem, és Andyt se szeretem. Persze, elismerem, hogy milyen dalokat játszanak, de nem kellene ennyire beleadni magukat, hogy mekkora metalosak, pláne most!

Andy pedig, nem egyszer hisztizett a koncerten, ahogy olvastam, kb.féléve, éve, ott is hagyta az egészet, mert egy srác hangosan énekelt az első sorban és irritálta.:) Persze, helyes,megminden, de semmi több. Illetve gyakran szoktak késéssel fellépni, de kinekmi.: )

Ez az én véleményem, emiatt nem kell lepontozni.:D

2015. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És Andy meg Juliet mióta vannak együtt? Terveznek gyereket? Nem esett még szó róla?
2015. júl. 6. 19:51
 6/7 anonim válasza:

Pont ma van 4 éve,hogy együtt vannak!:)

Gyerekkel kapcsolatban Andy pár napja pont láttam,hogy annyit írt,hogy szeretne majd!;) gondolom most még a karrierjük miatt nem vállalják be,de később majd biztos lesz babájuk,ha együtt maradnak Juliettel!:)

2015. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most házasodtak össze.
2016. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!