Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok az 5SOS...

Ti mit gondoltok az 5SOS nevezetű banda zenei stílusáról?

Figyelt kérdés
Már egy ideje eléggé fel vannak kapva és gondoltam utánuk nézek, hogy milyen stílust képviselnek. A neten azt írták a zenei stílusuk az pop rock és pop punk. Meghallgattam néhány számukat és szerintem nem sok közük van a punkhoz vagy a rockhoz. Szerintem csak simán pop zenét játszanak. Nem a bandát akarom leszólni, mert mindenkinek meg van a saját kedvence, de szerintem nagyon távol állnak a pop punk és a pop rocktól, max simán pop. Meg ahhoz képest, hogy ennyire fel vannak kapva nem látok bennük semmi extrát, vannak náluk sokkal tehetségesebb bandák is, akik fele ennyire sincsenek felkapva. Remélem nem bántottam meg senki lelkivilágát a kérdésemmel :)

2015. jún. 30. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ugyanaz a véleményem mint neked: egyszerű popzenét játszanak, és csak nagyon-nagyon kevés dalukban lehet hallani egy picike rock-szerű beütést, de tulajdonképpen ennyi. A punktól pedig végleg messze állnak. Én például amikor először hallottam a rádióban az egyik dalukat, esküszöm azt hittem, hogy a One Direction szól. Szerintem pop bandának simán megfelelnek. Nem szoktam őket hallgatni.
2015. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát meghallgatva 1-2 számukat, azon kívül hogy ezek a fiúk elég taszítóak, azok kívül ez az úgynevezett powerpop. Ez is egy fúziós műfaj (fúziós műfaj például a metalcore is), az amit hallasz. A powerpop az lényegében hangszerekkel előadott popzenének az egyik változata.


Én eddig a kérdésig még csak nem is hallottam erről a bandáról. Teljesen tucat, és a tagok, ez a divathaj, divatpiercing, ez a felesleges ugrabugrálás ami a klipjeikben van, ordít hogy nagyon hamar nagyon menők akarunk lenni.

2015. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

2-es vagyok és még azt is hozzátenném, hogy ez a zene borzalmas. :) Most hogy így utánaolvastam, a wikipédia (angol) is említést tesz a powerpop mivoltára, de odaírja még a punkot is, ami hát lehetetlen, meg a rockot is ami szintúgy.


Le vagyok maradva ezekből a divatzenekarokból bakker, pedig csak 23 éves vagyok, de én még Panterán, Slayeren Disturbeden<3 <3 <3, Hammerfallon és hasonlókon szocializálódtam. Fura. Én ugyan 8 éves nem nézek semmilyen kereskedelmi tévét csak sportadókat ezért mindig lemaradok ezekről az újításokról. Megvan a Justin Bieber, One Direction, 5SOS triumvirátus. :)


Néztem valami ausztrál fórumot, ahol azon vitatkoznak, hogy mi legyen ezeknek a rajongóiknak a megnevezése :) Meg hogy ők a legszupibb ausztrál zenekar. Volt aki odaírta hogy szerinte a Tonight Alive a legszuperebb ausztrál zenekar (amivel egyébként én mélységesen egyetértek mert a Tonight Alive fényévekkel jobb ennél) azt meg úgy leoltották, hogy szidalmazza az ő kedvenceiket. Frankón ez ma a közízlés?

2015. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem sem esett le az állam ettől az 5SOS bandától, sőt...Az egész egy divatbanda. De ez kell a mai fiataloknak, bár ezek a bandák 10 év múlva sehol sem lesznek. Én maradok a Ramonesnál meg a Sex Pistolsnál :)

2015. jún. 30. 18:12
 5/6 smileykamka ***** válasza:
61%
Helló.. Az 5SOS számok csak pop punk beütésűek. egyébként azok a számok, amiket a youtube elsőre nem ad be a találatoknál, azok rockosabb hangzásúak :))
2015. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 smileykamka ***** válasza:
78%
és amúgy nem menők akarnak lenni, sőt egyáltalán nem. 2011-ban alakultak.oké, az nem sok, de a tagok közül valaki nincs még 20 éves sem.. és apám a paramore-ra is azt mondta, hogy ezek pár év múlva eltűnnek, és mégis 12 éve itt vannak :D
2015. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!