Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen felkapott a...

Miért ilyen felkapott a mulatós zene?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem is hogy az idősebbek körében, hanem a fiatalabb generációnál...Ez halál ciki szerintem.

Vagy csak faluhelyen menő? Van még más is rajtam kívül aki ennyire elviselhetetlennek és primitivnek tartja?

Kimondottan ideges leszek tőle, nem tudom miért.


"Ha nem tetszik, ne hallgasd" szöveggel pedig nem kell jönni, mert nyilván nem hallgatnám magamtól, de munkahelyen ezt bömböltetik és nem tudok mit tenni :(



2015. jún. 30. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vidéken felkapott, "parasztbulikon" meg hasonlókon. Szerintem azért mert az ottani törzsközönségnek készül, és néhány vodka legurítása után remekül lehet rá lötyögni. Ha megfigyeled, sok népdal "remix" van közte.

Az is indok lehet hogy az embereknek elegük van már a ker rádiókból ömlő szerelmes nóta-áradatból, és kell valami más ami lényegében megmarad popzenének, de mégis más mint Shakira, Jennifer Lopez meg ezek.


Még mindig jobb mint a hardtechnó,tektonik meg a többi ilyen élvezhetetlen, dallamtalan zaj.

2015. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Faluhelyeken népszerűbb ez tény ,de engem nem zavar.

Csak az ,hogy a Cigányzenék népszerűbbek bármelyik más magyar zenénél legyen az bármennyire kulturált.

Hanyatlik az emberiség nincs mit tenni , a szar már jobban kelendőbb ,mint a minőség.

2015. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az hogy minőség már nem is nagyon van, csak a szar dől mindenhonnét,ezért lett rá igény..."eszi, nem eszi, nem kap mást"
2015. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a cigányzene a vegytiszta igénytelenség legjobb indikátora.


A mulatós zene pedig véleményem szerint inkább az idősebb, alacsonyabb műveltségű rétegek körében népszerű.

2015. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
#mulatási
2015. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Vannak ám igényes mulatós zenészek, a mulatós zene nem a hawer meg a tekknő hanem vannak normális zenekarok akik tényleg zenélnek, és nagyon sokat kell tanulni hogy valaki jó legyen benne.
2015. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
21%

Azért mert aki magyarnak született annak a vérében van a mulatozás...ez a MAGYARsággal és a HIMNUSZunkkal együtt hozzánk tartozik

Csak manapság már minden értékünkre szarik az ország...és ezzel segítjük a jóslatot előlre hogy egy szép napon a magyar nép kihal

2015. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon gaz,hogy ilyen felkapott lett. Varosban elo tizeneves vagyok,es egy csomo korombeli Kis Grofora bulizik. Rettentoen igenytelen.
2016. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisgrófó mióta magyar mulatós? na azért nem védem a stílust, nagyapám nyomatta inkább, de van közte sok hallgatható!
2016. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Tipikusan ezek a kétfogú falusi suttyók hallgatnak ilyesmit, akik a pöstieket méregetik ha azok odatévednek a szarfészkükbe. "Jáj devla devla, visznek a rendőrök, egyedül vagyoook". Valami ilyet hallottam a múltkor, amikor hasonló környéken jártam.
2017. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!