Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennek valaki letudná írni a...

Ennek valaki letudná írni a szövegét? Tudom, hogy óriási kérés! Csak leszeretném fordítani. Ahhoz meg az egész szöveget érteni kellene. = (

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=KxBFApIE_x8


Előre is köszönöm, ha valaki megtenné. *-*


2010. márc. 3. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

figyelj, ez nem kérdé, hanem kérés!!! és ez nem a www.gyakorikeresek.hu!!! hanem: www.gyakorikerdesek.hu


egyébként én megpróbáltam, de annyira sz*r a felvétel, h reménytelen nekem... nem vagyok annyira jó angolos, ehhez nem... bocsi... lehet lepontozgatni!!!

2010. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd be google-be az előadót, a szám címét, meg hogy lyrics, akkor talán megtalálod.
2010. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nem foglak lepontozni... tudtam, már amikor kiírtam is, hogy ez nem kérdés, hanem kérés, és óriási... csak reménykedem...
2010. márc. 3. 17:11
 4/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam... mivel az új lemezükről van a szám, amit majd csak júniusban adnak ki, ezért még a dalszöveg sincsen fent sehol...
2010. márc. 3. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Bạn hỏi những câu hỏi rất pound stup. Tôi ghét câu trả lời để bạn có được không các ion hun bài thơ của nó. Xin lỗi. Bạn đang idiot. Thằng ngốc!


Ja bocs, nem vietámira kérted, elnéztem a kérdést. Majd legközelebb.

2010. márc. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!