Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Halott Pénz is olyan kamu...

A Halott Pénz is olyan kamu divatrap, mint a Wellhello (Fluor), Majka?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 07:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát úgy nagy vonalakba,annyi különbséggel hogy van néhány normális száma is
2015. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
az.
2015. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

velehelo majka meg a halott pénz ugyanolyan nagy verebek..

de ott van még smith, youngg, gwm meg ilyen verebek.

ezek még a mr buktánál is nevetségesebbek.

2015. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

nem divatrap.

ugyanis Döglött Fillér NEM rapzene.

egyszerű prosztódiszkó buta embereknek

2015. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Buta embereknek? Inkább az buta a szememben, aki leócsárolja más zenei ízlését, s magát nagyobbra tartja mindenkinél. Egyébként valóban divat lett, ahogy az egész műfaj is. Aztán van a másik divat, akik hangosan utálják a divatot. Na ők állítólag jobbak. :-)
2015. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

#5: te egy nagyon brahis ember vagy. ahelyett, hogy megmagyaráznád, érvekkel támasztanád alá az igazadat, jössz ezzel a proli suttyósággal hogy "ez nem szar, az szar, amit te hallgatsz". bitch please!

halott pénz nem rap, mert a rap zene olyan, mint a Das Efx, Ice-T, Rome Fortune, Lil Wayne, KRS-One, Rakim, ASAP Rocky, Master P, Frost, RUN Dmc - csak hogy mindenféle korszakból soroljak. ha bárminemű hasonlóságot bárki is felfedez eme előadók és Döglött Mani között, annak fogalma sincs a hiphopról. A rap zene ugyanis nem abból áll, hogy "ritmusra beszélnek". van mögötte egy szubkultúra. persze (sajnos) nem lehet megtiltani, hogy bármelyik phasznyaló olyan műfajjal kezdjen, amihez köze nincs, de Hulla Kopejka kb annyira hiteles rapper, mint amilyen Antal Imre volt. Tetem Kanyi ugyanis csak annyit tett, hogy felmászva a náci farkaveri hátán megcsinálta a magyar macklemore-t. azt a macklemore-t, aki ellen petíciót indítottak, amikor hiphop kategóriában jelölték a Grammy-re, mondván "macklemore nem hiphop". na most! a magyar Elhunyt Fabatka ezt a "ritmusra beszélő" sz*rdarabot utánozza. hiphop? nem! pop zene, buta embereknek. olyan butáknak, akik nem tudják megkülönböztetni Eminemet a 2Unlimited-től. javaslom, hogy hallgass bele azokba a zenékbe, amelyeket felsoroltam. de valószínűleg nem fog tetszeni, szóval ha már pop zene, akkor is valami igényesebbel próbálkozz, mert Kimúlt Fizetőeszköz csak kárt okoz a magyar könnyűzenének. pl. azzal, hogy te is azt hiszed, hogy az a jó.

2015. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Csak úgy valamit ***** válasza:
8%
Egyáltalán nem! Sőt! Halott Pénznek a szövegei inkább a szerelemről szólnak nem úgy mint Majka. Mondjuk én a wellhellot is kedvelem de Halott Pénz a kedvencem. Szóval nem ! Egyáltalán nem divatrap!!!☝☝
2016. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem mondanám rap előadónak... inkább pop zenész vagy valami hasonló f4szság
2016. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

4 - 6-tól igazából nem is vártam más választ, amikor megláttam a proli szót. (Mondjuk, a nevekkel való gyenge poénkodás is a prolizókra jellemző.)


Tök jó rap előadókat írtál, amiért jár a pacsi! :D A gond csak az, hogy bizony Halott Pénz is rap, ha tetszik, ha nem. Poposabb, nyálasabb, de rap.

A rap nem abból áll, hogy ritmusra beszélnek? Nézz utána a szó jelentésének: "A rap (vagy rappelés) egyfajta énekstílus, ritmikus dalszövegmondás, kántálás."

Az oké, hogy van mögötte egy szubkultúra, de ennek mi köze a dologhoz? Ha valaki nem ismeri az AC/DC-t, akkor már nem is rocker és nem zenélhet rockot vagy mi?

Halott Pénz szerinted nem hiteles. Oké. De mégis miért nem? :D Előad egy lelkis szöveget és kész. Ebben mi a hiteles? A valóságban talán gengszter és ezért nem hiteles? :D

Megcsinálta a magyar Macklemore-t? :D Ja. Mondjuk, Halott Pénz már előbb volt, de nem baj, a lényeg, hogy képben vagy.

Akik petíciót írtak Macklemore ellen, azok a késői tinikorukat élő felnőttek voltak. Megvannak benne a hip-hop elemei? Meg. Akkor miről beszélünk? Kb. olyan a helyzet, mintha egy fehér rapper ellen indítanának petíciót, merhogy' a feketéktől ered. Meg amikor a rock'n'roll-t az ördögtől valónak tartották...

Azért jó, hogy megtudtam, hogy buta vagyok, mert van olyan szám, ami tetszik Halott Pénztől. Megyek kidobom az Eminem cd-m és elfelejtem, hogy de jókat buliztam 2Unlimitedre. Megkülönböztetni meg tudom és képzeld, a 2Unlimitedben is van rap. Ez van. És képzeld, még a Linkin Park egyes számaiban is!

Vicces, amikor valaki a másik féltől érveket akar, de még szavak jelentésével sincs tisztában.


A kérdésre válaszolva: Ha valaki/valami befut, divat lesz. Ha így nézzük, 2Pac és Eminem is divatrapper, mert ismertebbek, mint mondjuk Rakim.

Halott Pénz a zenéivel futott be, Majka és Wellhello előbb lettek híresek, mint a mostani zenéjükkel.

2016. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2Pac meg Em divatrapper... lol látszik mennyit értesz hozzá.

Pac soha nem adta el magát, bár eminem már nem a régi önmaga, de azért ő még nem süllyedt olyan mélyre mint snoopdogg vagy snooplyon rák tudja mi most a neve..

2016. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!