Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki eltudná küldeni az All...

Valaki eltudná küldeni az All Time Low setlistjét, amit 08.20. -án fognak játszani a Strand fesztiválon?

Figyelt kérdés
Valamint vannak olyan csoportok, oldalak (pl instagram fiókok) amik ezzel a bandával foglalkoznak, és kiírnak róluk friss híreket, meg ilyenek? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2015. júl. 8. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt kirakják előre. Te is jössz? :)
2015. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általában valahol kint szokott lenn, csak én nem találtam meg.:/ Igen, ott leszek.:)
2015. júl. 20. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is én is. :)
2015. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg itt majd kint lesz: [link]
2015. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
konkrét setlist még nincs, de azokból, amik a setlist.fm-en fenvannak, azokból össze lehet rakosgatni valami hasonlót szerintem. az biztos, hogy ilyen Therapy, meg Remembering Sunday-ekre nem szabad számítanunk, mégis csak egy fesztiválra jönnek.:D valószínűleg pörgősebb számok lesznek, ha mindenképp lesz valami lassabb, akkor az szerintem a Missing You lesz.
2015. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te is jössz utolsó? :)
2015. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Azt nem tudjátok, hogy van e olyan oldal ami a frissekkel foglalkozik, azaz kint vannak ujabb hírek a bandával kapcsolatban?
2015. júl. 27. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt általában írnak róluk.

2015. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem találkozunk a koncerten? :) Én sajnos egyedül megyek.
2015. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!