Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Armin van Buurent lenézik...

Armin van Buurent lenézik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Csak most bukkantam rá egy cikkre (elég régi), ami szerint első hallásra nem örültek Arminnak.


[link]


Mi az oka annak, hogy Armint "lesajnálták"? Nem parti/divatzenéket csinál, de durva szetteket tud összerakni.

Ez a szettje ( [link] is elég komoly, mégse hallottam, hogy magyar fesztivállal kapcsolatban emlegették volna.



2015. júl. 10. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez csak az Origo szokásos szintje.

Fognak egy emberkét, akit elküldenek a fesztiválokra, hogy írjon egy cikket, ami minél furcsább, annál jobb... szerintük.

"Az egyik legkedvesebb hobbim, hogy bunkó vagyok." Igazából ez a mondat mindent elmond a cikk írójáról. Valamiért itthon a nagyobb híroldalakon úgy érzik a cikkírók általában, hogy ami híres vagy népszerűbb, azt le kell szólni, ami pedig elég underground vagy ismeretlen, azt éltetni kell. Valami hipszterféleség divat lehet ez, vagy fene tudja...


Szerencsére általában a Fókuszban elmutogatják, hogy jön Armin és húdejó! :) Meg azért a plakátokon sem véletlenül húzónév...


Nálam alap előadó sok-sok éve! :)

2015. aug. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze Romaniaban volt Armin Only (intense), es meg az Untold-ra is ment...

Ott ennyire nepszeru?

2015. aug. 3. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebookon nézelődtem most gyorsan trance, Armin oldalakat és sokkal több kedvelő volt a román oldalakon. Szóval úgy tűnik, igen.

Nálunk valamiért a klasszikusokat leszámítva elég rétegzene lett a trance... :/

2015. aug. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idén jön a Soundra, tavaly Ausztriában volt, azért nem jött, de általában jön ha tud:D és ki kérem magamnak, én 15 vagyok és a trance a kedvenc műfajom :)
2016. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!