Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » No one's gonna. Melyik ez a...

No one's gonna. Melyik ez a szám? Kifejtés lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresek egy számot, de se a címét, se az előadóját nem tudom. Tudom, hogy "google is my friend", de sehol sem találom ennyi infóval a dalt, szóval légyszi segítsetek!

Férfi(ak) énekli(k), nem annyira régi szám, de azért nem is mostani szerintem. Azt hiszem a refrénje abból áll, hogy minden sor úgy kezdődik, hogy "no one's gonna" valami. És itt mindig máshogy folytatja a - szerintem - refrén alatt, csak a "no one's gonna" marad az elején. Vagy ha nem is mindig, de nem az összes "no one's gonna"-s sor folytatódik ugyanúgy. Többször szerepel ez benne, de nem biztos, hogy ez a refrénje.

Ha valaki ennyiből rájött vagy eszébe jut valami ilyesmi, az írja le az előadót és címet vagy linkelje, légyszi. Előre is köszi mindenkinek!



2015. júl. 13. 04:23
1 2
 1/13 Brigócaa válasza:
100%

[link]


szerintem erre gondoltál de nem tudom :)

2015. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az;D band of horses-no ones gonna love you
2015. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2015. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az. Ennél gyorsabb számról van szó. A google-ben való keresgéléseim során is csak ezt találtam, de nem erre gondolok. :D

Azért mentek a zöldek, köszi!

2015. júl. 13. 23:41
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak a dallama és ritmusa van még meg az agyamban, de azzal nem mentek így sokra. :D "tütü-tütütüm--tütürü-tütü" :DDD Ez a "on one's gonna"-s rész :D
2015. júl. 13. 23:45
 6/13 A kérdező kommentje:
És amúgy rögtön így is kezdődik azt hiszem a szám.
2015. júl. 13. 23:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nekem az jutott az eszembe,hogy, hogy Dean Martin v James Artur - Nobody until somebody loves you, mert ott no one is van benne vagy majdnem, gondoltam bepróbálom, hátha, remélem, talált:D
2015. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajna nem, de azért köszi! Ennél viszont lassabb zene. :D És rögtön no one's gonna (...) -val kezdődik, és sokkal többször szerepel benne. Tényleg az elején minden mondat azzal kezdődik. Később nem tudom, de az eleje tuti.
2015. júl. 14. 14:04
 9/13 A kérdező kommentje:
És az is eszembe jutott, hogy az elején a "no one's gonna (...)" több sor után kicsit "keményebb" lesz a zene, nem olyan rockos vagy ilyesmi, csak ott megszólal "keményebben" egy gitár (?), és valami olyasmit énekel a pasi, hogy " I'm the one " vagy "under valami". Nagyon nem hallottam ki belőle szavakat, mert elég rossz minőségben szólt és messzebbről, szóval elég halk is volt.
2015. júl. 16. 01:00
 10/13 A kérdező kommentje:
És utána rögtön megint lágyabb lesz az egész dal és éneklés.
2015. júl. 16. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!