Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Monoton hangú énekes, együttes...

Monoton hangú énekes, együttes, dal? Ismertek még ilyeneket?

Figyelt kérdés

Üdv, olyan dalokat keresek (vagy még jobb lenne, ha együtteseket is találnék) akik mondotonon, vagy inkább egyhangúan énekelnek...


ez így tudom furán jön ki, megpróbálom elmagyarázni:


Olyat dalokat keresek tehát, ami tulajdonképpen majdnem semleges hangulatú, esetleg enyhén szomorú, de az énekes hangja a dal nagyrészében ugyan olyan marad...


példa: Anathema - Panic

https://www.youtube.com/watch?v=DEe9FBXjnaI


ebben nagyon tetszik, hogy az énekes hangja többnyire marad ugyan olyan, kissé érzelemmentes, vagy nem is tudom.


Illetve ami még fontos: maradnék a rock/metál/alternatív kategóriában, tehát ne elektromos zene legyen, ha ismertek ilyesmit megköszönném :)

próbálok még példákat keresni!


2015. júl. 13. 21:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Olyasmire gondoltam, mint pl a foo fighters (nem minden daluk, de sok van ami ilyesmi)


És ugyan azt írtam, hogy elektromos kíméljen, de pl nagy kedvencem a Gorillaz,

https://www.youtube.com/watch?v=_ue714d1V6I

Gorillaz - Rock it ebben is az a monoton, nem túlhangsúlyozott (vagy hogy fejezzem ki magam) szöveg van, ami valamiért nagyon tetszik.

2015. júl. 13. 21:59
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg sok Korn számban van még hasonló... ha bárki tudna még mondani ilyesmit megköszönném!
2015. júl. 13. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Gorillaz-t, nekem perpill jobb nem jut az eszembe.
2015. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg 'melankolikus' számokat keress, azok hasonlóak.
2015. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi :D de ismerem és imádom a Gorillazt :) (2. kommentem)

de gondolom épp akkor írtál mikor én kitettem,

illetve próbálkoznék én azzal, de nem ismerek ilyesmit, ha beírom akkor pedíg nem azt adja ki se a google se a youtube amit keresek, tudsz mondani példát?

2015. júl. 14. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló zenekarokat sajnos nem ismerek, de ha ez jobb kedvre derít akkor a Gorillaz újra össze fog állni pár album erejéig :D
2015. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!