Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangkártyát érdemes...

Milyen hangkártyát érdemes venni otthoni zenéléshez?

Figyelt kérdés

Szeretnék zenélgetni otthon viszont nincs elég tapasztalatom

, hogy hogyan is kéne egy ilyet össze rakni. Keresgettem a netten , de nem igazán értem hogy a belső hangkártya és a külső között mi a különbség , meg hogy milyet érdemes venni. Ha valaki eltudná magyarázni hogy mi micsoda azt megköszöném!



2015. júl. 16. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A külső hangkártya azért kell, mert a számítógép saját kártyája nem hangszer / mikrofon jeléhez lett beállítva. Egy külső USB-s interface sokkal jobban veszi a gitárt, az előfok egy kezelhető jelet ad tovább a gép felé.

Az összerakása pofonegyszerű, gyakorlatilag sima új hardver és szoftver installálás (szinte mindegyik hangkártyához mellékelik valamelyik zeneszerkesztő program limited edition verzióját, amit aztán némi ráfizetéssel frissíthetsz a teljes verzióra, ha több funkció kell).


Árban hatalmas a szórás, kb. 5000 forinttól a csillagos ég. Én pl. ezt a modellt javaslom, az otthoni ötletek rögzítésére, dobalapok, egyéb sávok vázlatos kidolgozására már teljesen jó megoldás.


[link]

2015. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!