Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan indulhatnék el a Dj...

Hogyan indulhatnék el a Dj "karrierem" felé?

Figyelt kérdés

Nos, annyi tapasztalatom már van ilyen téren hogy a Traktor Pro nevű programot több mint 1 év alatt már elég jól megtanultam kezelni (már amennyire lehet egy egérrel és billentyűvel) és viszonylag jó mixek is születtek (persze némi előkészülettel). Viszont szeretnék előre lépni, és venni 2 lejátszót és egy keverőt. Én 2db Pioneer CDJ 100-ra gondoltam és egy Reloop rmx-20 keverőre, ezeket találtam amik kezdő szintű, és használtan viszonylag olcsón megkapható cuccok. Na meg hát a CDJ 100-ast nagyon sokan is dicsérik. Viszont várnám a javaslatokat hogy egy amatőr Dj-nek milyen keverőbe, lejátszókba (vagy akár kontrollerbe) lenne érdemes befektetnie.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. júl. 19. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

kontrollert ne....félre vezte.

A 100-as tökélets kezdésnek. Azon ha megtanulsz zenélni, más eszközzel sem lesz gondod

2015. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, viszont a 100as elég fapadosnak mondható (persze ezért is olyan jó) és elég kevés rajta a lehetőség, bár ár-érték arányban tényleg azt érné meg, vagy talán még a 200-as. Keverőt te milyet ajánlanál hozzá? Egy 2 csatornás keverő már bőven elég lenne minden féle sync meg egyebek nélkül, legfeljebb 1-2 effekt lehetne rajta, az jól hangzik a keveréseknél.
2015. júl. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!