Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a valódi jelentése a rap...

Mi a valódi jelentése a rap zenékben milliószor hallott "fuckin' with me" kifejezésnek?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, nem a szó szerinti "velem k.félnek" fordítás mert teljesen más a szöveg környezet. Pl: 50 Cent P.I.M.P "G-U-N-I-Tizzy, fuckin' with me and the D-P-Gizzy

Niggaz in New York know how Doggy get down"


2015. júl. 20. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. annyi, mint b..zakodni. (Nem igaz már, hogy még kipontozva se fogadja el ez a rohadvány trágárságszűrő...)
2015. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem egészen értem a kérdést de az Are you fuckin' with me azt jelenti, hogy kb hogy kóstolgatsz?! Beszótá?! és ezek.
2015. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés maga a "fucking wiht me" kifejezés, amit a zenék szöveg környezetéből valahogy úgy értelmezek hogy "Velem nyomulnak" vagy hasonló, de mivel nem ismerem a kifejezést ezért írtam ide.
2015. júl. 20. 20:13
 4/5 A kérdező kommentje:

pl: Iggy azalea no mediocre:

But I need a bad boy, rest in peace Whitney, pardon me

But I don't think none of these bitches fucking with me.

2015. júl. 20. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a beszólogatni, cseszegetni engem (az amit az elsőben is írtam csak más kontextusban) #2
2015. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!