Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az EDM (Progressive house,...

Az EDM (Progressive house, Big room house, Future house, Deep house, Melbourne bounce, stb. ) mikor tört be Magyarországra?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy kb. 2-3 éve, de lehet hogy előtte azért nem tűnt fel mert még annyira nem követtem a zenei stílusokat.

2015. júl. 20. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, amióta ez a Kis Grofó is betört a bizniszbe. Lekoppintott egy electro zenei alapot és rámakogott valami sz*rt.
2015. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az EDM-nek semmi köze Kis Grófóhoz, de amúgy egyetértek. :D
2015. júl. 20. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A kommentemet egyetértésnek szántam a 2-3 éves tippedre, csak hozzáfűztem ezt a szánalmat is, aki szintén akkor tört be.
2015. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az egész EDM-et nem lehet egy kalap alá venni. A progressive már nagyon régen, még a '90-es években, a big room, és a bounce tényleg kb. 2-3 éve, ezt a deep meg future hülyeséget meg tavaly év elején kezdték el erőltetni, de nagyon nem tetszik.
2015. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!