Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bullet For My Valentine és...

Loneredwolf kérdése:

A Bullet For My Valentine és a Black Veil Brides sátánista zenekar?

Figyelt kérdés
Az egész családom keresztény. Azt mondták bármit hallgathatok csak járjak utána a dolgoknak. Mind a két zenekart nagyon szeretem. Csak a BVFMV truth hurts című számában van egy olyan rész, hogy: another chance to sell my soul.. A BVB ben pedig a shadows die igy kezdődik: Tear down a cross.. De a wrecthed and divine album olyan mint egy igehirdetes (legalább is vannak. Benne ilyan részek.) Köszi a segítséget :)

#Bvb-BVFMV-sátánista-kereszteny-ige
2015. júl. 22. 08:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%

Úriisteeeen!

Nem Sátánisták!

Halgass meg egy random Svéd metállt és meglátod mi a sátánista....

2015. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

ink norvégot

mondjuk többségében az is inkább odinista és antikeresztény, de több köztük a sátánista mint pl a gorgoroth

2015. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

TE JÓ ÉG!!!!


sátánizmust keresni a mainstreamben, gratulálok :D rohadt bigott családod lehet.


egyébként ha valóban hallani szeretnél sátánista metált, keress rá a mayhemre meg a burzumra.

2015. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

a burzum és mayhem nem sátánista

najó mára lehet hogy a mayhem az de alapból dead, euronymus meg a többiek nem voltak azok

varg vikernes pedig sose volt sátánista

2015. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából a BVB-t csak ezért írtam bele, nem toom hogy mennyire igaz és azért érdekelt mert keresztény vagyok és mindentől óvakodni kell... https://www.youtube.com/watch?v=tCBOVGAOBAk
2015. júl. 22. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mindentő óvakodni... ez rohadtul kirekesztő :D
2015. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
mindentől óvakodni :D házassági előtti szex meg ilyenek is tabu, gondolom. hajrá!
2015. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jólvan majd felnő
2015. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PrincessSisters ***** válasza:
Nagyrészt bármelyik death metál bandát meghallgatod találsz sátánomat rendesen, de a BVB nem az, BFMV-r nem hallgatok ezért arról nem mondhattuk semmit. De ha "mindentől óvakodni kell"akkor hogy szeretheted? Hogy ismerted meg? Mellesleg nekem az apai nagy szüleim keresztények az anyám buddhista és én mégis ateista vagyok és én is,a testvérem is, apám is metált hallgattunk mégse tagadtak ki a családból. Én nagy Sanszon rajongó vagyok és otthon az anyám nem túlzottan örül a világháború témájú metál zenének de ez nem határozza meg a kapcsolatunkat. Szeintem csak akkor határozzon meg a vallás ha hiszek is benne. Nekem személy szerint a kereszténységről csak negatív élményeim vannak remélem te máshogy vagy ezzel. Nem akarok megbántani senkit. Nem vertek meg senkit a vallás miatt se más miatt és nem akarok beleszólni az életedbe. Remélem nem bántottalak meg, ha igen akkor nagyon sajnálom.
2016. jan. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PrincessSisters ***** válasza:
Bocsánat nem sátánomat hanem sátánizmust (a helyesírás javító átírta)
2016. jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!