Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lenne kedved meghallgatni pár...

Lenne kedved meghallgatni pár számot minden pénteken?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon minden pénteken 3 szám jelenik meg, mindenféle műfajból és arra lennék kíváncsi hogy vajon van-e ennek elég közönsége vagy hagyjam a fenébe?

Az oldal: [link]


2010. márc. 6. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát engem nem érdekelne. Magamtól is találok 3 számot minden héten...
2010. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én szivesen meghallgatom!!!!

;D

2010. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Az értelmes embereknek többnyire kiforrott zenei ízlésük van, és nem arra kíváncsiak amit eléjük tolnak. De mivel a rádióknak is nagy a hallgatottságuk a prolik körében, talán lehet esélyed.
2010. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16:44


Nagyon bölcsnek hat amit mondasz, de eszetlen nagy baromság. Az, hogy nem akarsz új bandákat megismerni nem azt jelenti, hogy "kiforrott ízlésed van", hanem hogy beszűkült vagy. Én minden héten igyekszem meghallgatni legalább öt albumot öt olyan együttestől, amit nem ismerek. Mások ajánlására. Különben hogyan ismernék meg új zenekarokat?

2010. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem szeretek új zenekarokat megismerni, de csak a saját ízlésemen belül önálló kutatással. Nem úgy, hogy az arcomba tolnak minden stílusból valamit, mert azokat elvből nem fogom meghallgatni.
2010. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hehe. Ez a komment végülis csak arra világított rá, hogy még beszűkültebb vagy. Elvből nem hallgatsz meg bizonyos stílusú zenéket. Gratulálok a széles látókörödhöz. Mondjuk én totál leszarom, hogy mennyi élménytől fosztod meg magadat, de nem igazán szerencsés, ha úgy állítod be a dolgokat, hogy aki többféle, neadjisten mindenféle műfajú zenét hallgat, az egy csicska. Nekem inkább az jön le az ilyesmiből, hogy az illető szereti magát zeneileg egyre műveltebbé és tájokozottabbá tenni.
2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thurston ***** válasza:

18:33


valamennyire igazad van, de én nem is a műveltségről ebszélnék elsősorban. mindenfajta zene más érzelmeket vált ki. és mivel minden műfajban vannak igényes zenét, ha valaki csak néhány műfajra korlátozza magát, annak szerintem rettenetesen sivár a lelki világa.


én személy szerint gyűlölöm már azt is, ha a zenéket műfaj szerint besorolják. mivel elég ritkán találni két olyan bandát, ami ugyanolyan érzelmeket fejez ki. mármint a nem szórakoztató zenekarok között.

2010. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thurston ***** válasza:
de amúgy attól, hogy nem teljesen értek egyet, szokásomtül eltérően most osztogatok némi pontozást.
2010. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy minden zene mást vált ki, de én szándékosan egyetlen hangulatot akarok a zenéből meríteni, ez egy eszköz egy másik állapot felé. A zenestíluson belül pedig körülbelül 500-800 zenekart hallgatok felváltva, amik az általam preferált hangulaton belül mind más érzést váltanak ki, szóval senki sem vádolhat beszűkültséggel ezen a téren. Csak tudom mire van szükségem, és ebben a skálában akarok minél többet megismerni, a többivel nem foglalkozom. Ami nekem jó, azt pedig csak csak saját kutatással, vagy közeli ismerősökön keresztül tudom általában fellelni. De ez csak rám jellemző, nem várom el, hogy más is így élje meg a dolgot.
2010. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!