Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitároktató Vácon?

Gitároktató Vácon?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék megtanulni gitározni és végre arra az elhatározásra jutottam, hogy belekezdek.Ha valaki tudna tanárt ajánlani Vác környékén, azt nagyon megköszönném, ugyanis hiába érdeklődtem az ismerőseimnél senki nem tudott segíteni. (Zeneiskolába nem szeretnék járni, időm se lenne rá.)

#gitár #hangszer #gitároktató
2015. júl. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem pont erre válaszolok. De tapasztalatom alapján inkább érdemesebb megtanulni önerőböl, mivel egy tanár szerintem csak a kottáról való olvasást, és talán még a helyes tartást tudja megtanítani. Utóbbit jobb, ha magad tapasztalod ki. Keress rá(vagy írj, ha elküldjem) egy akkordtáblázatra, ott egy jópárat megtanulsz, begyakorlod úgy, hogy minél gyorsabban menjen a váltás(össze vissza váltogatod őket pengetés közben), majd ha ez megvan, keresel egy kis könnyű számot, amit ezekkel el tudsz játszani. Utána úgy se lesz rá szükség, mert a többi számnál már vagy nem is akkord, vagy egy egyedi(vagy fingom sincs, hogy olyan van:D). De így legalább saját kedvenc számaidat tudod megtanulni. Én is így kezdtem, semmi tanárhoz nem jártam, egyedül rokonom adott egy rajzolt akkordtáblázatot 12 db-al rajta, és ma már azért tudok párat(másfél éve volt).


De persze ez személyes vélemény, te tudod, hogy a kényelmesebb.

2015. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Radvánszki Nóra válasza:
Hi. Nem a kérdésre válasz, de engem is érdekelne az akkordtáblázat.
2015. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legelső találatok google-on:

[link]

[link]

2015. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!