Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a magyar rockzen...

Mit gondoltok a magyar rockzenéről?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igényes és igénytelen bandák, mint ahogy a külföldi rockban, de összességében szeretem és szoktam hallgatni.
2015. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Aki keres, talál nagyon jó bandákat, és elkerülheti a szóra sem érdemes zenészeket, némi utánanézéssel. Ha így teszünk, remek magyar bandákat hallgathatunk, amelyek közül nem egy nemzetközi szintet is elér.

2015. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajom vele,bár nem sok magyar bandát hallgatok, szám szerint egyet ,de ők is angolul énekelnek(Kill With Hate).Inkább külföldi párti vagyok.
2015. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy milyen kis ország vagyunk, szerintem korrekt a felhozatal, persze nagyon sok olyan alja együttes van, akiket még tetemes alkoholmennyiség után sem hallgatnék, de szerintem az idősebb generációban is vannak jók, a mostanában kinőtt fiatalabb együttesek közül többet rendszeresen hallgatok (főleg az alter-indie vonalról), jópár tényleg profiés igényes akad köztük.
2015. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a mainstream része, mint szinte minden zenei műfajnak, ennek is pocsék (Tankcsapda és epigonjai, Kispál pózerkedés stb.). az undergroundban vannak jók.


régen persze minden jobb volt... de ma egy LGT nem jutna tovább a kis fővárosi kluboknál.

2015. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(rossz példa az LGT, az inkább funkos, de akkor azt mondom, hogy Skorpió)
2015. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!