Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zene készítés hogyan?

Zene készítés hogyan?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=aPhhoYFuZkQ Ehez hasonló zenét szeretnék készíteni. De nem tudom hogy hogyan kell. próbáltam Fl studiót meg Ableton live-t de nem jön össze. Hogyan fogjak neki hogy legyen is belőle valami ?

#zene #szórakozás #zenekészítés #FL Studio #pointlesschampion #abelton
2015. júl. 29. 03:51
 1/8 anonim ***** válasza:
pedig az fl studio egy elég komoly cucc, én is nemrég szedtem le, még át kell tanulmányoznom jópárszor rendesen az biztos, szerintem próbálj meg beletanulni te is
2015. júl. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mutatom:

[link]

2015. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
párat még rakok fel
2015. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Utolsó válaszoló elég jó zenét csináltál :)
2015. júl. 29. 07:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, sehogy.

Nem kell erőltetni.

2015. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok idő, sok gyakorlás. Nekem sem ment elsőre.
2015. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zénevű ***** válasza:

Két dolog mindenképpen kell hozzá:

Valamilyen zenei alapképzettség(tudni kell játszani valamilyen hangszeren)és sok-sok gyakorlás egy DAW szoftverrel, mondjuk az FL-lel.

A fenti példa zenéhez csak hallás kell, bármilyen szoftverrel meg lehet csinálni.

Ha nincs zenei hallásod, neki se állj zenélni!


Szerintem.

2015. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy nap elhatároztam, hogy letöltöm az FL-t, és azzal fogok foglalkozni, mivel nagyon közel áll hozzám a zene. Mivel én HipHop és Trap zenét "csinálok", állítólag van az FLnél jobb program is erre a célra. De amikor letöltöttem, nagyon megtetszett. Nekem nincs launchpad-em,semmim,csak billentyüzeten zongorázok (amit magamtól tanultam (mármint zongorázni rendes zongorán)). Ha akarat és angol tudás van, szeritnem nincs akadálya. Szívesen segítek neten keresztül.


Tutorialt (ha jól emlékszem) nem sokat néztem, csak próbálgattam minden funkciót. Esetleg keress rá YTn erre: Kánesz FL Studio tutorial. Ő magyarul magyarázza el az elektronikus zene alapjait, (bár néhány bakival), de kezdésnek ez is bonyolult lesz neked :) Azért próbáld meg pontosan azt csinálni,mint ő. Lehet benne összerakni egy zenét, ha van ihlet (vagy legalábbis alapot). Aztán jöhetnek a profibb részek.


Ui. én 7edig éve járok zenébe, de gitárra. Tehát tudom az alapokat, és zongorázni magamtól tanultam. Az FLhez nem kell nagy zongoratudás :) ha gondolod,ebben is segítek.


Esetleg keress rá YT-n: DOMYNO BEATZ - FLYING B#TCH. Ez az első zeném, előtte csak részleteket csináltam azzal a céllal, hogy megtanuljam használni a progit. Ha tetszik, nyomj egy likeot.

2015. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!