Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akkord az az Intim...

Milyen akkord az az Intim Torna Illegál-Ébressz fel c. daljában?

Figyelt kérdés
Sziasztok!nagyon kezdő gitáros vagyok, és van egy akkord (nem biztos hogy az) amit nem találok sehol,hogy fogjam le.Lehet séges hogy az a Hammer lesz?
2015. júl. 29. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A "Hammer on" nem egy akkord, hanem egy technika, ráadásul az akkordozáshoz nem sok köze van.
2015. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hammer on, magyarul kalapácsolás. Zeneibben legatokötésnek is lehet mondani, bár az nem fedi le teljesen a történést. Semmi köze az akkordokhoz, harmóniákhoz. Dallamjátékban van szerepe.


Az akkord egy több hangból álló hangzat.

2015. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Annyira megkérhetnék valakit hogy leirná a pengetést.Sajnos nem tudtam rájönni.
2015. aug. 3. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:

a pengetést???

hát őőő... azt jobb kézzel csinálod.

2015. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(kivéve ha balkezes vagy balkezes gitárral, akkor bal kézzel :D)
2015. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
XDD erre én is rájöttem:D De moat hogyan kell pengetni csak le vagy kozbe fel is vagy valami?:D normális válaszokat lécci!
2015. aug. 4. 09:02
 7/7 anonim ***** válasza:
csak egy normális válasz létezik: ezt soha senki nem fogja neked elmondani. ennek magától kell jönnie.
2015. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!