Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tényleg nem létezik...

Valaki tényleg nem létezik hogy csak én ismerem? A többi lent

Figyelt kérdés
Egy zenéről lenne szò. A szövegét nem tudom mert románul van és csak a telefonomban szereplő címére emlékszem de sehol sem talàlom ezt is màr harmadjára írom ki mert nem tudom hogy most nem kerül elétek vagy senki sem ismeri szóval a cím (nem annyira segít a netes keresésbe)de azért leírom hátha meg van valakinek ìgy : roman disco my.VIP ja és egy nő énekel benne de a stílusa ilyen discos tenyleg remenykedem hogy rajtam kivul esetleg ismeri e vki

#dal #zene #disco #román #roman disco
2015. júl. 30. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

És mégis mi alapján kéne ráismerni?

Mert hogy amit leírtál az nyilván nem a címe, ezenkívül meg annyi infó van, hogy románul énekel benne egy nő.

Végül is leszűkítetted a kört pár millió dalra.

2015. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért is nehéz rátalálni és abban reménykedtem h valakinek ugyanezen a neven meg van és sejti h melyikre gondolok minden esetre régi szám ès alig alig énenekel benne vmit a csaj és ilyen nem techno hanem olyasmi hangzású effekt szól de szinte reménytelen de az aki átküldte anno nem mondta h ez nem az eredeti cim ès ezt a személyt se tudom elérni.....
2015. júl. 31. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg valamit írni a szövegéből, fonetikusan is jó mert így semmit nem lehet tudni róla. Amit te kiírtál, az csak egy label a dalhoz, magyarul semmit nem jelent. Vagy dúdold egy hangfelvételre és töltsd fel valahova, linkeld be, a dallamáról lehet felismerem vagy felismeri valaki.
2015. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hova töltsem fel? Meg ilyen halandzsa nyelven tudnám csak :D
2015. szept. 24. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!