Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Compact Disco - Csak a szó....

Compact Disco - Csak a szó. Szerintetek miről szólhat a dal?

Figyelt kérdés
Nekem személyszerint nagyon tetszik ez a számuk, és végülis nekem is van egy nézőpontom, hogy miről szólhat. De egyrészt, nem igazán vagyok benne biztos, másrészt pedig mások véleményére is kíváncsi lennék. Próbáltam utánanézni, hogy mégis mi alapján készülhetett a dal, de nem sokat tudtam meg róla, csak annyit, hogy egyfajta próbálkozás, mind hangzásilag, mind szöveg terén. Ti mit gondoltok a számról, és szerintetek miről szólhat? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2015. júl. 31. 14:41
 1/1 anonim válasza:
A fiúk azt nyilatkozták róla, hogy arról szól, hogy rengeteg olyan dolog van a világban, ami lényegtelen, de sokszor mégis csak ezekre figyelünk oda
2015. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!