Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Spotify-jal kapcsolatban...

Pogány Zsuzsi kérdése:

A Spotify-jal kapcsolatban kinek mi a tapasztalata? Tényleg akármilyen zene elérhető vele? Drága? Ha drága, mennyire éri meg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Szar... ha nincs meg a prémium verzió,akkor csak lejátszási listákat játhatsz le,azaz nem csak azt az egyet,amit akarsz,nem tudod letölteni,csak akkor tudod használni,ha wifire vagy kapcsolódva...
2015. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a fizetős verzió van meg, és nagyon szeretem. Ha letöltesz egy albumot/számot/lejátszási listát, akkor utána internetkapcsolat nélkül is lejátszható bármikor. Bár ez engem nem igazán érint, mert van mobilnetem.

A lényeg az, hogy szerintem nagyon jó a spotify, megéri befizetni rá. Sok zene van fent rajta, nem igazán volt még olyan, hogy nem találtam meg valamit.

2015. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az ingyenes verzió van meg, de elégedett vagyok vele. Ha beteszek egy előadót akkor tőle adja keverve a zenéket, ugyanezt albumokkal és zenestilusokkal ia lehet.
2015. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tumpech válasza:
Sajnos nincs minden zene fent, de milliós választék van, amit én nem találtam az nagyrészt Japán és Koreai előadóktól vannak. Viszont ad olyan lehetőséget a program, ha Premium-ot kifizeted, hogy megadsz neki x zene mappát, és az azokban lévő zenéket is lejátssza, de előtte le kell tölteni a telóra. Havi 4.99 EUR-ért (kb. 1550 FT) szerintem bőven megéri, ez hivatalosan 1 CD-nek az ára lenne amúgy is. Én legalábbis nem bánom.
2015. aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Nálunk egy előfizetős fiókot használ az egész család (4 ember), így eléggé megéri. :) Szerintem se kerül sokba, ahhoz képest rengeteg jó zenét meg lehet találni.

2015. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 9. 12:13
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Bocs,de ezen mi éri meg?:D ingyen letöltöd a telefonodra...szerintem egyszerűbb is..ti tudjátok:D
2015. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Mármint a zenét letöltöd:D
2015. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam (nem hittem el), hogy ingyenes. Egyébként akadozott a lejátszás, azért kérdeztem, amit kérdeztem.
2015. aug. 12. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak a prémium éri meg, mondjuk nekem nincsen, csak az 1 hónapos ingyenes prémiumot próbáltam ki és eléggé bejött. A telóra letöltögetésnél mindenképp jobb, mert ez nem foglalja a tárhelyet mivel streaming szolgáltatásról van szó.
2015. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!