Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok ilyen kottákat?

Hol találok ilyen kottákat?

Figyelt kérdés
Zenekart készülök alapítani és szeretnék erre a felállásra (gitár, basszusgitár, billentyű, ütő, harsona és/vagy trombita,szaxofon) funky, R'n'B, blues, jazz kottákat találni. (Ingyenesen!!!) Linkeket szeretnék kérni! Minél több választ szeretnék! Köszönöm!

2015. aug. 8. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fogsz találni ilyen kottát. Ha meg ismersz olyan zenét amiben konkrétan ezek a hangszerek vannak, akkor meg keress rá.
2015. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Küldjetek még válaszokat légyszives.
2015. aug. 8. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

az első válaszoló egy idióta. minek válaszolsz, ha még életedben nem zenéltél? szerencsétlen.


funky és R&B kottákat albumokban, antológiákban találhatsz (James Brown antológiák dögivel vannak).


szinte minden jazz standardet megtalálhatsz a Real Book-ban, ajánlom az ötödik kiadást, az terjedelmes.

2015. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Meg vagy! Jól gondold végig kit nevezel te idiótának, nehogy megüsd a bokád.;) Nem is ismersz, honnan tudod hogy nem zenéltem még te idióta bunkó. Komolyan, hogy lehet valaki ennyire tuskó, mint te? De mellesleg azt írtam, hogy ha ismer olyan számot amiben konkrétan ez a felállás van, akkor arra rá tud keresni, te nyomorult. Na és te linkeltél konkrét kottát neki? NEM? Akkor meg fogd be azt a kib* szott pofád. Semmi hasznosat nem írtál neki. Nem az r n' b, funky, jazz, blues kottákra írtam, hogy LEHET hogy nem fog találni, hanem erre felállásra, ezekkel a hangszerekkel. Tanulj meg szöveget értelmezni... 8 általános azért meg van, nem? Idióta... Akkor sem lett volna létjogosultsága az általad használt szavaknak, ha írtál volna valami értelmeset, de ez nem jött össze.
2015. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Borzasztóan gyűlölöm, ha valaki még csak köszönőviszonyban sincs a tisztelettel, és a normális viselkedéssel. De semmi gond, meg vagy! Úgyhogy jól vigyázz!
2015. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, te tényleg egy idióta vagy, aki még sosem zenélt az életében, csak akkor azt nem értem, hogy mi a szarnak kell olyan kérdésre válaszolnod, amiről gőzöd sincs. És tiszteljen téged aki akar. Ha nem tudnád, a kottaantológiák és a Realbookok dallamot és akkordmeneteket jegyeznek, és így bármilyen felállásra és hangszerelésre tökéletesek.
2015. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. aug. 10. 10:03
 8/10 A kérdező kommentje:
3-as tudnál esetleg linkelni valamilyen antológiát?
2015. aug. 10. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal nem erre való, úgyhogy abba lehet hagyni. Ha veszekedni akartok, veszekedjetek nyugodtan, de úgy, hogy lehetően nem pofázzatok bele más kérdéseibe, veszekedjetek privátban, nem kell mindenkinek megmutatni, hogy milyen nagy a pofátok. És kérdező, én is azt mondondom, hogy az interneten mindent megtalálsz, sajnos többet nem tudok segíteni, mert nekem egy gitár/b.gitár/billentyű/dob bandám van és rock, nem jazz meg blues :)
2015. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb, ha csak priviben veszekednétek! De am:

Chromatik. Nagyon sok kotta van rajta, és ha jól láttam mindegyik felsorolt hangszerhez vannak kották.

2015. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!