Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DJ Antonie vs Feder-Goodbye...

DJ Antonie vs Feder-Goodbye című szám másnak is tetszik ennyire?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, de amióta meghallottam ezt a számot nem tudok leállni vele sem megunni, ha egy nap 100x nem hallgatom meg akkor egyszer sem. :D Az eredeti szám is jó, de ez a DJ Antonie-s...igazi 2015 Summer Jam szerintem, amikor hallgatom akkor teljesen átjár a zene. A videó is annyira erotikus hozzá, meg érzéki, a ritmus, az effektek, meg amikor azt mondja ,Are you thinking about me when you fuck her?' :P Szerintem még órákat tudnék áradozni erről a trackről. De persze lehet hogy ez csak nekem okoz ekkora orgazmust amikor hallgatom. :D 20F

2015. aug. 9. 13:25
 1/4 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem, bár nekem az eredeti jobban tetszik :D
2015. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :D Igen, az eredeti is oltári jó, abban meg sokkal többfajta dallam van, a DJ Antonie-sből meg kivettek sok mindent, de egyszerűen olyan jó akkor is hogy az ész megáll. :D
2015. aug. 9. 14:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak, ez igeeen, Downpipe meg Rita Ora meg minden, jó a zenei ízlésvilágod, hasonló mint az enyém. :D:) Mellesleg a Downpipe-ot imádom. :) Meg úgy Mark Knightot is meg Rita Ora-t is. :D De amin én még nem tudok elsülni, kicsit rappes stílus az igaz, de azt is vagy 100x meghallgatom az Katy Perry ft. Juicy J-Dark Horse. :)
2015. aug. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!