Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elvileg mindenkinek az életébe...

Samanta :) kérdése:

Elvileg mindenkinek az életében van egy korszak amikor rockot hallgatott, tényleg? Neked volt?

Figyelt kérdés

Közvéleménykutatás:D

Mert szerintem nem mindenkinek volt:D



2015. aug. 10. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Volt, van, lesz, mert a rock örök!
2015. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség szerintem. Amúgy nekem volt, de most már inkább metál megy :D
2015. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Pont mint a második:D
2015. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt rockos korszakom: egy nagyon rövid popkorszak után azonnal metálra váltottam és ez már így is marad.
2015. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, hanem jelenleg is van, és szerintem nem is nagyon fog változni. Úgy 14 éves koromtól kezdtem, előtte az aktuális popcuccokat hallgattam, nem is igazán öntudatosan. Azóta a rock az állandó biztos pont a zenei palettámon, persze nem vagyok elutasító, ha olyan kedvem van, mást is hallgatok (folk, blues, reggae, heavy metal).

Nem mondanám, hogy mindnekinek van ilyen korszaka, szerintem a többségnek (és főleg a fiatalabb generációknál) ez kimarad. 18/F

2015. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem hallottam volna még akinek volt rockos korszaka.Akit egyszer megfog ez a műfaj az bizony örökké azt fogja hallgatni :D
2015. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz, nekem van olyan ismerősöm, aki kamaszként metált, rockot hallgatott, majd később fiatal felnőttként rockot, aztán popposabb, klasszikusabb dolgokat a ma is inkább lightosabb dolkokat hallgat, de a régi kedvenceit is szereti még, néha elő is szedi, de nem igazán hallgatja már őket:)
2015. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is rappet hallgattam, és hallgatok.

Ritkán megy tankcsapda meg rammstein is, de ennyi ,semmivel sem hallgatok több rock ot mint rádiót vagy bármi más zenét... pl. filmzenéket...

2015. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, van aki egész életében tuc-tuc-t hallgat. :D Amúgy nekem már egy ideje az az "időszakom" van 14-15 éves korom óta, most 19 vagyok, és nem hiszem, hogy valaha is mást hallgatnék. Vannak olyan együttesek, amik örök nyomot hagytak ilyen pl. szerintem a The Doors, Led Zeppelin, Deep Purple... A metálról lehet, hogy le fogok "szokni", de az se feltétlen. Tombolni később is lehet.
2015. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én általános végén kezdtem el metált hallgatni, akkor számomra az Iron Maiden volt az atyaúristen. Gimi közepétől már inkább nagy klasszikus rock zenekarok voltak a menők (AC/DC, Black Sabbath, Deep Purple). Egyetem alatt aztán elkezdtem egyre inkább aktuális heavy rock bandákat hallgatni, mint pl. Wolfmother, Black Rebel Motorcycle Club vagy Band of Skulls. Jelenleg inkább az indie bandák felé húz a szívem: White Lies, Courtney Barnett, Kensington etc. Úgyhogy nálam is megvoltak a különböző korszakok, annyi különbséggel, hogy én műfajilag a rockon belül maradtam :)
2015. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!