Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Nox-számotok?

Melyik a kedvenc Nox-számotok?

Figyelt kérdés

csak kíváncsiság, előre is köszi:)

Nálam asszem, a 'Szeretem' szokott legtöbbet szólni:)



2015. aug. 15. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

En meg nagyon kicsi voltam,amikor ezeka szamok "menok" voltak,de anya azt mondta,hogy erre a kettore roptam rendesen:D

[link]

[link]

2015. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)Ződ ment!!:)
2015. aug. 18. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, tudom, hogy nem ilyesmi választ vársz, de a Nox nekem kicsit önismétlő banda. Szerelem, rózsa, madár. Nagyjából ez a dalszövegeik alapja.

De egyébként amit meghallgatok, az a Tűztánc, Forogj világ, A vándor dala, meg nagyjából az Örömvölgy album. Az utolsó két albumukat nem hallgattam meg.

2015. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiszed-e még?

Nem lesz több tánc

Szeretem

2017. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek!:)
2017. febr. 26. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhh, kicsit késői, de a Százszor ölelj Még!, Egy minden, Forogj világ, Ördögdal és a Hiszed-e még? Nálam ezek a toplistásak, és Szeretem (:D) az Örökség albumot is, de nálam a Best Of összeállítás megy a legtöbbet! <3
2022. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FőpiskótafejMarci ***** válasza:
Mámor, Egy minden, Tűztánc, Mások voltunk
2023. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!