Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik a vélemények erről a...

Mik a vélemények erről a gyönyörű vintage gitárról? (több lent)

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék egy normális, minőségi jazz gitárt. Erről a márkáról nem nagyon hallottam (a típusról meg pláne), neten semmi review-t nem találtam. Esetleg valakinek van valami tapasztalata? (Még egy kérdés: nem látom rajta hangszedőket, ez akusztikus jazzgitár lenne?)



2015. aug. 17. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér ennyit, ha tényleg manifaktorikus gitár, akk inkább egy újabbat vennék. Szép darab, de lehet h csak mert újra van lakkozva, ha személyes megtekintés elintézhető csak utána venném meg.
2015. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez a gond. Szegedi vagyok, ez a település meg borzasztó messze van. Úgyhogy személyes kipróbálás nem megoldható, épp ezért írtam ezt a kérdést. Amúgy van némi tapasztalatom, ha kipróbálnám tudnám, hogy megér-e ennyit. Amúgy pontosan mit értünk "manifaktorikus gitár" alatt?
2015. aug. 17. 15:04
 3/18 A kérdező kommentje:
Bocs, utóbbi hülye kérdés volt, nem olvastam el a leírást.:D
2015. aug. 17. 15:06
 4/18 anonim ***** válasza:

nem rossz, de ha nem próbálod ki, nem tudhatod előre.

javaslom, vegyél egy jó Framust vagy egy vintage Gibsont használtan, ott biztosra mehetsz.

2015. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A limit 150k. Ennyiért nem nagyon lehet kapni vintage Gibsont vagy akármilyen Framust.
2015. aug. 17. 15:27
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Egy ilyen gitárt látatlanul megvenni a legnagyobb hülyeség, ráadásul totál eladhatatlan is.

Felejtős.

2015. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm vett használtan egy 1956-os Gibsont 100.000 Ft-nak megfelelő euróért. ne kapkodd el...
2015. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja biztos eredeti is volt.
2015. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6#

Tudom, ezért kérdeztem véleményeket. Mellesleg nem kereskedő vagyok, nem azért venném, hogy aztán túladjak rajta.


7#

Akkor az hamisítvány, vagy az eladó volt borzasztó hülye. Vintage, 50-es évekbeli Gibsonok milliós értékekre rúgnak.

2015. aug. 17. 19:53
 10/18 anonim ***** válasza:

örülök, hogy ezen a fórumon mindenki tudja a tutit :D

az a Gibson eredeti volt, ezt papírral igazolták és neves magyar jazzgitárosok is megvizsgálták és megerősítették. lehet tovább okoskodni.

2015. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!