Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ennyire híres a Nirvana...

Miért ennyire híres a Nirvana a mai divat tömeg tini lányoknál?

Figyelt kérdés

Én is kb 16-17 évesen kezdtem el Nirvanat hallgatni, de én azért, mert nagyon tetszett a stílusuk meg a dalaik hangzása és a dalszövegek is, szóval nem a média hatására kezdtem el hallgatni őket, vagy mert azért, mert "jaj de menők". És nem tudom felfogni, hogy ez amit a mai 13-14 éves tini lányok csinálnak mire jó...Így is épp elég mainstream zenekar a Nirvana, de most még jobban azt csinálnak belőlük. A húgom is most ebben a korban van és mindig azt a tumblrt nézegeti és ott is csak azt látom hogy mindenhol Nirvana, de közben semmit nem tudnak arról a bandáról.


25/L



2015. aug. 24. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most, azért mert felkapottabb lett attól még bárki nyugodtan hallgathatja. Én is 15 évesen hallgattam. 20/f
2015. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem lehet hallgatni, mert én is ugyan úgy hallgatom őket :) hanem hogy ezek a lányok, akikről én most beszéltem, ők max a smells like teen spiritet ismerik meg esetleg a come as you are-t és nagy Nirvana rajongónak mondják magukat meg a fentebb leírt dolgok. Meg Nirvana pólót hordnak, mert vették a H&M-ben és jaj de jól néz ki. De abban biztos vagyok, hogy az ilyen lányok, ha hallanák valahol pl a Very Ape vagy a Scoff című számukat, akkor nem ismernék fel, hogy az Nirvana.
2015. aug. 24. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
a nirvana egy pózer banda volt, amikor futott, már akkor is a tucatemberek hallgatták. emlékszem...
2015. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Többségeben azok hallgatják, de azért vannak olyanok is akik nem pózer tucatemberek pl én nem vagyok az és mégis szoktam Nirvanat hallgatni :)
2015. aug. 24. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hadd hallgassák, ő dolguk.
2015. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen viselet elterjedésére elég ha valamelyik híresség példaképük ilyet hord. Ők is azt fogják tenni amit látnak. Sokan tényleg nem is tudják mi az a Nirvana.

Egyszer beszélgettem egy lánnyal akin ilyen póló volt, kérdeztem, hogy ő is szereti e a Nirvana-t, mire a válasz az volt, hogy "nem tudom mi az". Mikor rávilágítottam, hogy a pólóján az ő nevük és "logójuk" van, azt mondta, hogy neki csak tetszik a smiley...

2015. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%
Nem a Nirvanat szeretik, hanem a Nirvana logoját. :DD De maximum a Smells like-ot ismerik, vagy még azt sem. Én is ebben a korban vagyok, de én tényleg szeretem őket. 13/L
2015. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A Nirvana a grunge stílust képviseli ami manapság egyre népszerűbb, de akiket te említettél nem grunge stílusúak, ők csak követik a divatot meg kb ugyan olyan ruhát hord mindegyik. ^^
2016. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lena_Rosewood ***** válasza:
100%
Azért felkapott mert "menő" a banda logója, és csak annyit tudnak róluk, hogy drog, cigi, buli, lázadás. És nem tudnak semmilyen háttér sztorit, de ők is most "lázadnak" és akkor ők most hú de nagyon menők mert ezt a bandát hallgatják (max 1 számot ismernek, vagy még annyit se), vagy épp azt hiszik a Nirvana egy ruhamárka, és drága és akkor menő (tapasztalat, láttam már ilyet). Szóval nem igazán értékelik a grunge időszakot. Csak tucattá teszik.. Ami eléggé fáj az igazi rajongóknak.
2016. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy mivel a H&m Vvagy a New Yorker árul Nirvanás felsőt, akkor persze, hogy megveszi a tini, mert hát menő...valójában semmit nem tudnak a bandáról. Az én sulimban is voltak ilyen csajok, és amikor április 5-e volt, senkin nem láttam Nirvanás pólót, máskor meg igen. De amúgy hallgathatja tőlem a zenéjüket vagy megveheti azért, mert tetszik neki, csak mondjuk ne hazudja azt, hogy jaj de imádom a bandát, meg rajongó stb, amikor Kurton kívül nem tud más bandatagot felsorolni, vagy csak a Smell Like Teen Spiritet ismeri..
2016. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!