Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy probléma hogy így oldotta...

Nagy probléma hogy így oldottam meg a tremolós gitárom rúgójait?

Figyelt kérdés

[link]


Amint a képen látható nem éppen szabályos, párhuzamos, hanem ilyen össze-vissz...


Ez egy zero edge2 tremoló, és valamiért csak 3 rugónak van helyrajta (pedig a másik oldaon a vason 5 kampó van) ezért vastagabb húroknál standart E-ben már nem tudtam jól beállítani a hidat... szóval gondoltam kifúrok rajta 2 lyukat és akkor teszek még oda 2 rugót így lesz összesen 5.. jól is indult, az első lyukat kifúrtam, am másodiknál viszont beletörött a fúró, amint nem tudtam kivenni így nem tudtam átfúrni.. szóval 4 lyuk maradt, nem éppen szabályos elosztásban, így a rugókat csak így tudtam feltenni...

Igazából jónak tűnik, mert behangoltam és minden egyéb beállítása jónak tűnik, de nem vagyok benne biztos, mit gondoltok ? Én arra gonltam hogy a szabálytalan elosztás miatt a híd görbén lesz, de nehezen tudom megállapítani, mivel alabból görbén kell lennie...



2015. aug. 29. 16:08
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy három rugóval standart E-ben 46os húrokkal szoktam használni, de a slap technikához kissé feszesebb húrok kellenek, ezért raktam föl 48asokat...
2015. aug. 29. 16:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Jesszusatyaúristen...
2015. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kösz az értelmes választ, tessék itt egy keksz

*arcon dob egy kekszel*

2015. aug. 29. 20:47
 4/9 A kérdező kommentje:

A kérdés lényegében pedig az, hogy mennyire befolyásolja ez a tremolót magát, mennyire lesz ettől eltolódva stb. tehát lényegében még ha nincs is semmi konkrét kérdés ebben, akkor is egy olyan ember aki ért hozzá, hozzá tud fűzni valamit.


Tönkretéve meg egyáltalán nincs, mivel mindössze annyit csináltam, hogy fúrtam 2 lyukat abba a fém tömbbe amiben a rugók vannak, mivel valamiért csak 3 lyuk volt ebben (ha megnézed ezen a képen egy tremoló van 3 rugóval, viszont van még ott hely 2 rugónak [link] )

szóval bármikor kivehetem a 4. rugót és visszaállíthatom úgy ahogy volt, annyi külömbésggel hogy lesz ott 2+ lyuk... ami nem igazán változtat semmin.

De mi a fenének írsz ide választ ha nem értesz hozzá?

2015. aug. 29. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem azért, de a válaszoló rendkívül jól leírta amit gondolok.


"De mi a fenének írsz ide választ ha nem értesz hozzá?"

Te meg mi a fenének nyúlsz hozzá, ha nem értesz hozzá? Egy tök felesleges dolog miatt fúrtad szét a húrlábat... ráadásul beletröted a fúrószárat, good game well played...

2015. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a saját tulajdonommal azt csinálok amit akarok, ha úgy tetszik ezzel gyújtom be a kazánt.
2015. aug. 30. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg is válaszoltad a kérdésed, nem nagy probléma, mert gyújtósnak még így is jó lesz.

(Amúgy grat a komment törléshez, igazi nagyfiús reakció volt)

2015. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a moderátor törölte nem én, gondolom egyetértett azzal hogy nem éppen segíteni akartál
2015. aug. 30. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem a saját tulajdonommal azt csinálok amit akarok, ha úgy tetszik ezzel gyújtom be a kazánt."


Akkor itt felmerül még egy kérdés. Mi a f* sznak kérdezed meg akkor? "Nagy probléma?" Igen. Meg lett válaszolva amire te gyerekesen reagáltál. Aki kérdez viselje el a választ.

2015. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!