Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valami a Deep Purple eredeti...

Valami a Deep Purple eredeti gitárosáról, Ritchie Blacmore-ról?

Figyelt kérdés
Főleg az önéletrajza érdekelne, arról könyv, film, esetleg valami link? Legfőképpen: milyen ember ő? Nagyon magával ragadott a gitárjátéka, meg az egész karaktere. Ti mit tudtok/gondoltok róla?

2015. aug. 29. 21:04
 1/9 anonim válasza:
Hát azt tudom róla,hogy k..va jól gitározik.......
2015. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
[link] <-- 3 másodperc Google keresés eredménye.
2015. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2#: Kösz de a Wikipédiát én is ismerem. Nah mindegy...
2015. szept. 3. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából Blackmore hírhedt arról, hogy egy igazi s#ggfej.
2015. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a problémád? Ott van leírva szinte minden, amit tudni kell róla...
2015. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
S#ggfej? Ezt h érted? Szerintem tök jó fej manus, ahogy játszik, meg minden. Valahol olvastam, h sose mosolygott a színpadon, de ez hazugság, mert csomó videót láttam, amin tök vidám volt. Am meg lehet, h egy kicsit "diktatórikus" volt a Rainbow-ban, de ez teljesen érthető egy zenekar vezetőjétől. Kóbor is ilyen az Omegában, de meg is lehet nézni, milyen sokra vitték...
2015. szept. 10. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Valóban az. Állandóan Gillan-el "kötekedett", amiért túl sokat dohányzott, ivott, e kapcsán sokat viázott. Pl. '93-ban Birmingham-ben kénytelen volt a banda Blackmore nélkül kezdeni a Highway Start, mert nem volt hajlandó színpadra lépni. A szám középen ugyan felment, de a gitárszólót félbehagyta csak azért, hogy üdítővel leöntsön egy operatőrt, mivel túlságosan közelről vette.
2016. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Botond1999 ***** válasza:

Sokat olvastam róla. Nagyon rossz híre van, de a valóság egészen más.

Glenn Hughes és David Coverdale szerint Blackmore egy visszafogott, csendes, félszeg, szégyenlős ember, kicsit bizalmatlan, kicsit gúnyos, de alapvetően nem rosszindulatú. Még nem hallották kiabálni.

Az anyósa szerint a humora állítólag zseniális, tipikus angol humor. Az interjúiban gyakran viccelődik, de faarccal, nem nagyon mosolyog.

Saját bevallása szerint erős lámpaláza van a színpadra lépés előtt, ezért előtte meg kell innia 2 deci whiskyt.

Nagyon makacs és nagyon célratörő, amit a fejébe vesz, annak úgy kell lennie. Meggyőzhetetlen.

2019. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!